אטופיק דרמטיטיס אצל תינוקות קטנים!

YESHEMOONA

משתמש חדש
את הגדול יותר, עם פילטר פחם. זה מסנן רק אבק, והפילטר פחם מסנן עוד סוגי חומרים שמסתובבים באוויר.
זה:https://www.ikea.com/il/he/p/foernuftig-air-purifier-black-10488062/
או הגדולים עוד יותר ממנו.
המכשיר הגדול- מומלץ?
כי עד כה לא שמעתי על דבר כזה בכלל, וגם באשכולות של אטופיק עדיין לא פגשתי

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
@YESHEMOONA לא הצלחתי לענות נורמלי בציטוט.
למה לא שמעת? כנראה כי זה אופנה די חדשה.
אני שמעתי על זה לפני המון שנים אבל אז זה היה זמין רק במכשור מקצועי בעלויות של 5000 ש"ח וצפונה.
בתקופת הקורונה איקאה הנגישו מכשירים כאלה בפורמט ביתי ובעלויות ביתיות. משם זה התחיל להתפרסם.
וזה בהחלט מופיע באשכולות רלוונטיים בפרוג.

esti 20

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה קרם של לה רוש פוזה מומלץ לאטופיק אמרו כאן על סיקאפלסט באום בי5 וגם ליפיקאר באום AP+M
מה מומלץ יותר?
חשוב לי שלא יהיה שורף מאד, אני מבינה שתלוי על איזה רמת יובש בגוף מורחים את המשחה, אבל מאמינה שיש יותר ופחות שורף

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
איזה קרם של לה רוש פוזה מומלץ לאטופיק אמרו כאן על סיקאפלסט באום בי5 וגם ליפיקאר באום AP+M
מה מומלץ יותר?
חשוב לי שלא יהיה שורף מאד, אני מבינה שתלוי על איזה רמת יובש בגוף מורחים את המשחה, אבל מאמינה שיש יותר ופחות שורף
סיקפלאסט בדרך כלל לא שורף,
ליפיקאר בדרך כלל שורף מאד.

רספקט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
האם סיקפלאסט צריך מרשם רופא?

שמחה L

משתמש חדש
רופא מסוים המליץ לי להלביש את הילד בבגדים ארוכים בלבד כי החשיפה של העור לאוויר גורמת להתפרצות או גרד רציני יותר,

האם מישהו שמע על כך? זה נכון?

esti 20

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
רופא מסוים המליץ לי להלביש את הילד בבגדים ארוכים בלבד כי החשיפה של העור לאוויר גורמת להתפרצות או גרד רציני יותר,

אני אתמול יצאתי עם התינוק שלי מהבית עם בגדים קצרים ואתמול היה חם ממש, כשיצאתי מהבית הוא היה לבן-עור יפה וכשחזרתי כל העור ניהיה נקודות אדומות ועור מחוספס כזה, אבל אני לא יודעת להגיד לך מה היה קורה במידה והייתי יוצאת עם בגדים ארוכים, מעניין באמת לשמוע עוד תגובות על זה

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

אני אתמול יצאתי עם התינוק שלי מהבית עם בגדים קצרים ואתמול היה חם ממש, כשיצאתי מהבית הוא היה לבן-עור יפה וכשחזרתי כל העור ניהיה נקודות אדומות ועור מחוספס כזה, אבל אני לא יודעת להגיד לך מה היה קורה במידה והייתי יוצאת עם בגדים ארוכים, מעניין באמת לשמוע עוד תגובות על זה
לגבי אויר אין לי מושג [אפילו שכנראה זו לא החשיפה לאויר, אלא לאלרגניים הנישאים באויר], אבל חשיפה לחום ולשמש בהחלט יכולה לגרום להחמרה משמעותית של האטופיק תוך זמן קצר מאד, ואף לתגובה אלרגית חמורה יותר.

בנוסף לכך השמש עשויה לייבש את העור [בעיקר במקומות בהם הלחות בקיץ נמוכה יחסית] ולגרום להחמרה של האטופיק.

ההמלצה לילדים אטופיים ללבוש בגדים ארוכים בקיץ אינה רק כדי למנוע את הגרד, אלא גם כדי למנוע את החמרת האטופיק כתגובה להנ"ל. וכמובן רק בגדים מבדים שהם 100% כותנה ונושמים ולא גורמים לזיעה המחמירה את האטופיק.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען

לדעתי אם זה בבית ולא בחשיפה לשמש, תלבישי קצר
בגדים על עור מגורה מגרה אותו עוד יותר
ועם חם, אז בכלל חגיגה של גירוי

esti 20

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
לבת שלי היה זוועה באזור הטיטול, היה לבכות יחד איתה...
בס"ד הגענו למישהי שאבחנה שזה תוצאה של חיסונים, ושעשתה ניקוי שממש עזר ב"ה!
לפעמים - גם כדאי ש. הממדים.
מי מאבחן דבר כזה? איך אפשר לדעת?
וכששמת לה משחה עם מרשם זה עזר ?

'קרכאעיחלך

משתמש רשום
משחות מרופא ילדים - לא עזרו.
המשחות עובדות ברובד היותר חיצוני,
ואם יש רעלים בגוף, שמתקשים להתפנות, זה יוצא שוב ושוב בעור, או באזורים אחרים.
הרעיון הוא לנקות את הגוף מבפנים!!

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
רק שתביני שזו דרך טיפול מאד מממ, מסוימת...
מאד מממ.

ואגב, יש רעלים במקומות הרבה יותר קרובים מחיסונים. למי שרוצה ללכת על הכיוון של מניעת רעלים. יש הרבה מחקרים שתומכים בזה.
אפשר להתחיל ממה שאני כותבת פה שלושים אלף פעם בכל האשכולות בנושא: אבקת כביסה עדינה וחומר רחצה מתאים (מתאים פירושו ללא חומרי ריח, ללא פראבנים, ללא צבע... כל אלה כימיקלים).
ואפשר להעמיק ולהרחיב עוד.

תותחינוס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ואם יש רעלים בגוף, שמתקשים להתפנות, זה יוצא שוב ושוב בעור, או באזורים אחרים.
זה באמת יכול להיות כתוצאה ממאכל שלא טוב לגוף (אפשר לנסות להוריד מאכלים חמוצים, עגבניות, מטוגן) ולראות אם זה עוזר

מעבר לזה אף פעם לא ראיתי ישועות מכאלה מטפלות.

שימחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה באמת יכול להיות כתוצאה ממאכל שלא טוב לגוף (אפשר לנסות להוריד מאכלים חמוצים, עגבניות, מטוגן) ולראות אם זה עוזר

מעבר לזה אף פעם לא ראיתי ישועות מכאלה מטפלות.
בשם מטפל אלטרנטיבי גדול בתחום
אם מצליחים להוריד לילד
1.קמח לבן
2.סוכר לבן
3.מוצרי חלב
תוך מספר שבועות לא יהיה זכר לאטופיק
וכמובן שאם הוא יחזור לצרוך את הנ"ל אז זה יחזור
זה דבר שלדעתי נורא קשה ליישום

Ayala12345

משתמש מקצוען
אם מצליחים להוריד לילד
1.קמח לבן
2.סוכר לבן
3.מוצרי חלב
נראה לי קראתי פה שלילדים אוטופים אסור להפסיק מאכל כי זה יכול לגרום לאלרגיה חמורה
משהו כזה

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
אם מצליחים להוריד לילד
1.קמח לבן
2.סוכר לבן
3.מוצרי חלב
לא חושבת שזה נכון
או בכל אופן לא נכון לכולם
אטופיק דרמטיטיס זו מחלה אינדיבידואלית מאד
ומה שעוזר לילד אחד לאו דווקא יעזור לאחר
צריך למצוא את האיזון המתאים לכל אחד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה