אופק חדש-

איש פשוט אחד

משתמש פעיל
העלו פה מחשבון שפורסם לאחרונה. לא בדקתי אותו, אבל גם ראיתי שיש טענות שהוא לא לגמרי מדוייק.
אפשר לחשב בדרך שמפורטת פה-
עשיתי לפי החישוב שכתבת שם.
1693288460784.png

זו המשכורת שלי כרגע (לא לקנאות, יורד לי מס הכנסה וכו' כמה אלפי שקלים).
לקחתי את מרכיבי השכר כמו שכתבת שם ויצא לי סה"כ 12350. חילקתי ב1.375 שאלו האחוזי משרה ויצא לי 8980.
גם במחשבון שכר של עולם ישן יצא שעבור 100 אחוז משרה למחנך כיתה ז' עם 25 שנות ותק וBA זהו השכר.

הכפלתי ב1.034 ושוב ב1.3 ויצא לי 12073.

ע"פ הטבלאות זה דרגה 6.

לפי הסימולטור של אופק חדש יצא לי שהמשכורת בתשפג היא 14228. כיום המשכורת היא 14622 (בניכוי הנסיעות והשי פסח).

דהיינו במקום לעבוד 33 ש"ש אצטרך לעבוד 36 ש"ש (אמנם חלקם לא בכיתה) ולקבל 400 ש"ח פחות???!!!!!

האם אני צודק?

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
עשיתי לפי החישוב שכתבת שם.
צפה בקובץ המצורף 1450780
זו המשכורת שלי כרגע (לא לקנאות, יורד לי מס הכנסה וכו' כמה אלפי שקלים).
לקחתי את מרכיבי השכר כמו שכתבת שם ויצא לי סה"כ 12350. חילקתי ב1.375 שאלו האחוזי משרה ויצא לי 8980.
גם במחשבון שכר של עולם ישן יצא שעבור 100 אחוז משרה למחנך כיתה ז' עם 25 שנות ותק וBA זהו השכר.

הכפלתי ב1.034 ושוב ב1.3 ויצא לי 12073.

ע"פ הטבלאות זה דרגה 6.

לפי הסימולטור של אופק חדש יצא לי שהמשכורת בתשפג היא 14228. כיום המשכורת היא 14622 (בניכוי הנסיעות והשי פסח).

דהיינו במקום לעבוד 33 ש"ש אצטרך לעבוד 36 ש"ש (אמנם חלקם לא בכיתה) ולקבל 400 ש"ח פחות???!!!!!

האם אני צודק?
אם אתה מלמד בחט"ב שמתחילה בכיתה ז אתה צודק כנראה בחישוב.
אם אתה מלמד בבי"ס של א-ח אתה צריך להכפיל ב1.425 במקום 1.3.

וכן, גם אז עדיין יכול להיות שתעבוד יותר שעות ותקבל פחות, כי התוספת לשכר היא של כ44% (מקדם המרה ומקדם שחיקה), והתוספת לשעות העבודה היא יותר- 50%.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

מיכאל.ז

משתמש רשום
לפי המצגת הזו מלמדים בכיתות ז-ח שמתפללים תפילת שחרית בחיידר עם התלמידים יפסידו שא
לפי המצגת הזו מלמדים בכיתות ז-ח שמתפללים תפילת שחרית בחיידר עם התלמידים יפסידו שעה ?!
צפה בקובץ המצורף 1450836
אין דבר כזה בחינם אצלינו אמרו שיוסיפו להם מהעמותה

מיכאל.ז

משתמש רשום
בדקתי במחשבון של משרד החינוך ויצא לי שאצטרך לעבוד יותר שעות באופק חדש ולקבל פחות משכורת???!!!!
היום אני מורה עם 25 שנות ותק שעובד בחטיבת ביניים 33 ש"ש-140%.
במחשבון יצא שעל מנת לעבוד משרה מלאה 36 שעות, אבל פחות משכורת.
מישהו יכול הסביר לי היכן טעיתי (או שלא...)
צפה בקובץ המצורף 1450369
מאיפה יש לך את הסימולטור הזה?

jdn

משתמש פעיל
משהו מוזר:
אשתי עובדת כבר מ2006 בתקן בהיקף של 90% משרה נכון להיום.
והנה בנתוני ההעסקה במשרד החינוך כתובים נתונים שונים לגמרי ,לרעה כמובן, הן בותק שעומד על 8 שנים, וכך מופיע גם באישור נתוני ההעסקה. והן באחוזי משרה העומדים על 75%.
מה אפשר לעשות?

אבי2021

משתמש מקצוען
משהו מוזר:
והנה בנתוני ההעסקה במשרד החינוך כתובים נתונים שונים לגמרי ,לרעה כמובן, הן בותק שעומד על 8 שנים, וכך מופיע גם באישור נתוני ההעסקה. והן באחוזי משרה העומדים על 75%.
מה אפשר לעשות?
כנראה שעבדה בבעלות פרטית שלא עדכן את משה"ח.
צריך להוריד מביטוח לאומי אישור תקופות עיסוק, וכן אישור נתוני העסקה מהבעלות שעבדה ולהעביר למשרה"ח מחלקת כח אדם לעו"ה.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
משהו מוזר:
מה אפשר לעשות?
תבקש מהמעסיק שיעדכנו את משרד החינוך

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
@Maru
משהו מוזר:
מה אפשר לעשות?
אם זה חינוך עצמאי
שעות ז-ח גורמות לאחוזי משרה לא תקינים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה