און קי שמתעדכן בוואי פאיי אוטומטי - עבור מודעות לבית הכנסת

ש וינברג

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
שלום, ראיתי את המאמר
"ה-Wifi כבר בפנים: זכרון נייד SanDisk Wireless Flash Drive"
בכתובת: https://www.geektime.co.il/sandisk-wireless-flash-drive/

אני חשבתי להשתמש עם המכשיר עבור מסך הכניסה לבית הכנסת,
המסך הינו מסך טלויזיה, 40 אינצ'.
קורא כרטיס דיסק און קי usb
יש לי תמונות (מודעות על זמני תפילות וכו') שמתחלפות כל פעם, יש אופציה כזאת במכשיר להכנס ל"תמונות" ולבחור תמונה, ואז הוא מציג את כל התקיה אחת אחת.
בכל פעם שאני רוצה לעדכן את התמונות, אני נאלץ להוציא את הדיסק און קי ולהכניס אותו למחשב שלי, לעדכן שם את הקבצים, ולהחזיר שוב למסך ולבחור בתקיה הרצויה וכו'.

חשבתי על כך שייצרו דיסק און קי שיוכל להתעדכן לבד בוואי פיי, בעודו מחובר אל המסך, שיתעדכן מהמחשב שלי, וכך אוכל להכנס למכשיר תמונות חדשות, להחליף תמונות, וכך זה יתעדכן אוטומטי.

האם ידוע למישהו האם המכשיר הנ"ל יוכל לעזור לי, כדי שחלילה לא אוציא כסף הקדש לריק ולדבר שאינו מתאים.

אשמח מאוד מאוד לתשובה

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
פשוט מאוד
לעשות שהצג יציג את התמונות שקיימות בתקיה בדרופבוקס, ואתה מעדכן את הדרופבוקס מכל מקום בעולם (אולי חוץ מרוסיה...)
ואז אתה יכול להסתפק רק בוויפי רגיל או חיבור קווי לרשת

נערך לאחרונה ב:

ש וינברג

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
סליחה על הבורות,
מה זה דרופבוקס?
ראיתי את זה כתוב בכמה מקומות

ש וינברג

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
שנית, אם מדובר בתוכנת רשת, איך אני מחבר מסך טלויזיה פשוט לרשת, אין לי מאחורי המסך רק שקע פשוט. ואין מקום לראוטרים וכיוצ"ב

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האם מחובר למסך הזה מחשב?

ש וינברג

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לא, הוא מחובר לשקע בלבד,
יש איזה מערכת הפעלה פשוטה של המכשיר, עם תפריט פשוט של תמונות ומוזיקה ווידאו.
מדובר במסך שנקנה ממחסני חשמל ב-900 ש"ח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה