דרוש מידע אולי אתם יכולים לעזור?...

נועה noa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה זה יעזור לדעת שאני אלרגית לאבק?
יש לי דרך למנוע את זה כל הזמן?
לכי לבדיקה אצל אלרגולוג, דרך קופת החולים שאת מבוטחת בה.
הוא ינסה להתאים לך כדורי אלרגיה, אולי זה יעזור לך.... תהליך הבדיקה הוא מאד פשוט ולא כואב בכלל!

no_ya

משתמש רשום
גם לי יש את זה ומה שעזר לי זה המשאף שבתמונה
אני צמוד אליו כמו לאינפוזיה
12919051555632.jpg

עולה כ-15 ש"ח בכל בית מרקחת (ללא מרשם)
תודה!!! כבר השתמשתי וזה באמת מקל!!

ELI AVRAHAM

משתמש רשום
בהחלט ללכת לאלרגולוג
ולבדוק לגבי חיסונים (שזה בעצם להרגיל את הגוף לאלרגן)
לוקח זמן עד שעוזר(לא עוזר לכולם), אך אח"כ החיים משתנים!

אלי @@@

משתמש מקצוען
גם אני אלרגי לקרדית האבק ופריחת עץ הזית ועוד כמה חומרים כמו כרום וקובלט
אני בעיקר סובל בסוג של פטריה בעור בכף היד והאצבעות
משהו מכיר או סובל אשמח לשמוע על דרכי טיפול

פרידא

משתמש מקצוען
זריקה של סטרואידים, הדבר היחיד שעוזר.
בעלי גם סובל מזה המון שנים. הזריקה באמת היחידה שעוזרת. אבל כל רופא שהיה אצלו לא המליץ לו בכלל אמרו לו שזה ממש לא בריא. כמו לתת פצצה של טון בשביל להרוג נמלה.

ציפור כחולה

משתמש מקצוען
אני גם אלרגית לאביב, כן הוא כנראה התחיל האביב, הרגשתי נוראה... אבל אתמול לקחתי זנגביל גירדתי במגרדת שמתי בכוס עם סוכר ומים חמים שתיתי והרגשתי חדשה ממש קבלתי את החיים במתנה :) כי אני מרגישה תמיד על ערס דויי

פרידא

משתמש מקצוען
לא, הוא כתב על זריקת סטרואידים, לא חיסוני אלרגיה. החיסון הוא זריקה של האלרגן עצמו במינון מזערי ובהדרגה מעלים את המינון עד שהגוף מפתח לזה עמידות.
תודה
זהו. שידעתי שיש את זה למזון כמו כתבת למעלה. לא ידעתי שגם לאלרגיה כזו.
פשוט צריך לבקש מאלרגולוג? ולא מבצעים את זה בבית חולים? (האמת שלא יודעת אם יש צורך. כי בשונה מאלרגיה למזון זה לא משהו מסכן חיים)

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
תודה
זהו. שידעתי שיש את זה למזון כמו כתבת למעלה. לא ידעתי שגם לאלרגיה כזו.
פשוט צריך לבקש מאלרגולוג? ולא מבצעים את זה בבית חולים? (האמת שלא יודעת אם יש צורך. כי בשונה מאלרגיה למזון זה לא משהו מסכן חיים)
בד"כ האלרגולוג יציע את זה בלי שתבקשו. אם לא, אפשר לבקש.
עושים את זה בקופ"ח ומרפאות אלרגיה, לא רק בבתי חולים.
כן יש לזה סיכון מסוים ולכן משאירים להשגחה לחצי שעה אח"כ אבל זה לא כמו אלרגיה למזון.

תן סימן

משתמש פעיל
גם אני סבלתי מאלרגיה, אמנם לא ברמות הקיצוניות שתיארו פה, אבל עדין מציק מאד, [אבק פלוס 3, דשא פלוס 2.5, השאר היו חלשים יותר].
לגבי ה'אנטי היסטמינים' למיניהם [טלפסט, אלרג'יקס, פנסטיל, קלרינז, הריוס], אצלי ראיתי שעוזר רק אם לוקחים את זה מיד בשמתחיל האלרגיה תיכף בעקצוץ הראשון.
עוד משהו, יש ספרי לאף לנזלת אלרגית, הוא נקרא פליקסונז תרסיס לאף [אפשר לקנות בלי מרשם], שמים כל בוקר שפריץ אחד בכל נחיר, יום יום בכל ימות השנה בלי קשר למצב האלרגיה [לגבי שבת צריך לשאול רב].
מאז שהתחלתי עם השילוב של שני העצות הנ"ל, ממש חיים חדשים האלרגיה כבר לא סיוט.

אבן קיסר

משתמש פעיל
גם לוקחת פליקסונז, אבל רק באביב.
עוזר מאוד מאוד,
גם אם שכחתי לקחת בתחילת העונה וכבר התחילה נזלת אלרגית
תוך יומיים שלושה העסק נרגע.
עד כמה שידוע לי יש בזה מעט סטרואידים,
אך כשביררתי, אפשרו לי לקחת גם בהריון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה