דרוש מידע אולי אתם יכולים לעזור?...

רוצה יותר

משתמש מקצוען
קלרינז, קלריטין ועוד מהמשפחה הזו הם כדורים מצוינים. (מניסיון רב מאד, לצערי. סובלת כבר שנים ולאורך כל השנה)
וכן - לקחת מיד בהתחלה. אם לוקחים בשלב מאוחר יותר ההשפעה לא מורגשת כמעט.
הכי טוב - בימים מועדים שכבר קמים קצת מטושטשים - לקחת מיד על הבוקר.
יש לשים לב שחלקם מותרים רק במינון של אחד ל24 שעות.

פרידא

משתמש מקצוען
קראתי פה פעם המלצה על DESLORATADINE-TRIMA
זה הדבר היחיד שממש עזר לבעלי
הרופא אמר שזה כדורים מהדור החדש
אז מי שלא עוזר לו כל השאר, שווה לנסות!

חיה4

משתמש מקצוען
מה זה יעזור לדעת שאני אלרגית לאבק?
יש לי דרך למנוע את זה כל הזמן?
באלרגיה לאבק יש איך למנוע (חלקית).
ז"א לישון עם מצעים וכרית ושמיכה סינטטים.
להזיז את המיטות כל שבוע ולשאוב אבק, וכדאי גם את המזרון קצת.
לדאוג שהתחתית של המיטה (האחסון) יהיה ריק כדי שיהיה קל לנקות.
להוריד את כל הוילונות והדובונים.
לכבס מצעים ומגני מזרון וכרית (ושמיכה בקיץ) כל שבוע.
לא להתקרב לספרים מאובקים וביום שצריך לנקות את הספרים לפסח, לצאת לקנות בגדים לילדים ולאוורר היטב את הבית + שואב אבק באיזור.

(שאר האבק לא בעייתי. וחשוב להבחין)

קשה אבל חובה! אלרגיה לקרדית האבק היא גורם מספר אחד לאסטמה וצריך להיות ערניים גם לנשימה ולטפל לפי הצורך.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
באלרגיה לאבק יש איך למנוע (חלקית).
ז"א לישון עם מצעים וכרית ושמיכה סינטטים.
להזיז את המיטות כל שבוע ולשאוב אבק, וכדאי גם את המזרון קצת.
לדאוג שהתחתית של המיטה (האחסון) יהיה ריק כדי שיהיה קל לנקות.
להוריד את כל הוילונות והדובונים.
לכבס מצעים ומגני מזרון וכרית (ושמיכה בקיץ) כל שבוע.
לא להתקרב לספרים מאובקים וביום שצריך לנקות את הספרים לפסח, לצאת לקנות בגדים לילדים ולאוורר היטב את הבית + שואב אבק באיזור.

(שאר האבק לא בעייתי. וחשוב להבחין)

קשה אבל חובה! אלרגיה לקרדית האבק היא גורם מספר אחד לאסטמה וצריך להיות ערניים גם לנשימה ולטפל לפי הצורך.
אישית אני לא יכולה לנקות אבק בעצמי בלי שזה יעשה לי התקף אסטמה.
אני יוצאת מהחדר ובעלי מנקה.

חיה4

משתמש מקצוען
מה זה אומר שאר האבק?
על הרצפה. על הרהיטים. במשרד (ולא מנקים פה משהו...)
אני הולכת למשרד כדי להבריא מהאלרגיה.
הקרדית ניזונה מקשקשים שהעור שלנו משיל בשעת השינה (ומכריכות של ספרים). לכן היא מתמקדת בעיקר סביב המיטות.

3524

משתמש מקצוען
גם אני אלרגי לקרדית האבק ופריחת עץ הזית ועוד כמה חומרים כמו כרום וקובלט
אני בעיקר סובל בסוג של פטריה בעור בכף היד והאצבעות
משהו מכיר או סובל אשמח לשמוע על דרכי טיפול
זה בגלל שאת רצועות התפילין מעבדים עם כרום, בטח שמת לב שהפטריה בעיקר ביד עליה אתה מניח תפילין.

יש פה ושם להשיג רצועות שעובדו ללא כרום.

אלי @@@

משתמש מקצוען
זה בגלל שאת רצועות התפילין מעבדים עם כרום, בטח שמת לב שהפטריה בעיקר ביד עליה אתה מניח תפילין.

יש פה ושם להשיג רצועות שעובדו ללא כרום.
זה נכון אני כבר שנים עם רצועות בלי כרום גם בר"ת
אבל יש לי משהו חדש בשנתיים האחרונות בכלל באצבעות של יד ימין

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני סובלת מאלרגיות מאוד חזקות פעם אחת ההייתי בארה"ב שחטפתי אלרגיה מאוד קשה ומשמיים משהו הכיר לי את הכדורים שקוראים להם BENEDRIL (בנדריל)
אם יש משהו שאת מכירה שמגיע לארץ ממליצה לך לבקש ממנו שיביא לך את הכדור הזה זה כדור ללא מרשם ואותי באופן אישי הוא הציל ואני סובלת מאוד ברמה שקבלתי זריקות אצל ד"ר בר סלע כמה שנים טובות וזה כמו כוסות רוח למת
בכל אופן שיהיה רק בריאות!

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
אני סובלת מאלרגיות מאוד חזקות פעם אחת ההייתי בארה"ב שחטפתי אלרגיה מאוד קשה ומשמיים משהו הכיר לי את הכדורים שקוראים להם BENEDRIL (בנדריל)
אם יש משהו שאת מכירה שמגיע לארץ ממליצה לך לבקש ממנו שיביא לך את הכדור הזה זה כדור ללא מרשם ואותי באופן אישי הוא הציל ואני סובלת מאוד ברמה שקבלתי זריקות אצל ד"ר בר סלע כמה שנים טובות וזה כמו כוסות רוח למת
בכל אופן שיהיה רק בריאות!
Benadryl באמת עובד מצוין אבל מרדים מאוד.
לפעמים נותנים את זה בתור כדור שינה.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
יש בנדריל שהוא non drowsy לא מרדים יש כמה סוגי בנדריל צריך לשים לב
לפי מה שראיתי, אין NONDROWSY BENADRYL, יש רק אנטיהיסטמינים אחרים שהם לא מרדימים.

Is Benadryl drowsy or non-drowsy?​

Drowsiness is the main side effect of Benadryl and a common side effect in all first-generation antihistamines. Diphenhydramine is the active ingredient in Benadryl as well as OTC sleep aids.

While Benadryl does not have a non-drowsy product, there are non-sedating antihistamines, such as Zyrtec or Allegra. Restlessness is one side effect of Zyrtec, though, so it may not be the best option to take before bedtime.

Is there a non-drowsy antihistamine?​

Second- and third-generation antihistamines, like Claritin and Allegra, are advertised as non-drowsy antihistamines. Studies have found that while second- and third-generation antihistamines can have some sedation effects on individuals, it is to a lesser extent than the first-generation antihistamines.

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא יודעת זה מה שבכל אופן ידוע לי וזה מה שכתוב על האריזה שיש לי
יכול להיות שדברים השתנו...
לי קנו את זה בקופסא גדולה בCOSTCO

Chani!

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
על הרצפה. על הרהיטים. במשרד (ולא מנקים פה משהו...)
אני הולכת למשרד כדי להבריא מהאלרגיה.
הקרדית ניזונה מקשקשים שהעור שלנו משיל בשעת השינה (ומכריכות של ספרים). לכן היא מתמקדת בעיקר סביב המיטות.
מעניין, כי אני יכולה לקבל התקף של קוצר נשימה מלנקות מקומות מאובקים שהם לא חדרי שינה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה