קורונה אוטבוסים לא נכנסים לשכונות אדומות?????למה?ככה!

פ.נ

משתמש מקצוען
למה אף אחד לא מתלונן שאין קווי 1 ו3
הקווים האלה משמשים המוני אנשים בלי קשר לכותל
ועכשיו גם פתחו את הכותל אז מה הסיבה שהם לא פועלים????
למה גם בסגר הקודם הם חזרו אחרונים?
ולמה זה לא נראה שזה מידי אכפת לאנשים?
אתם לא רוצים לבא לכותל בצורה נורמלית?
רק לים צריך לנסוע?
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
על אף ביטול הקווים לכותל זכיתי להיות בכותל אתמול וזה היה מדהים לראות את כל הנהירה של האנשים לשם......

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
על אף ביטול הקווים לכותל זכיתי להיות בכותל אתמול וזה היה מדהים לראות את כל הנהירה של האנשים לשם......
אשריך
הכותל אף פעם לא ריק ברוך ה'
אבל אני כתבתי על זה שמבטלים את הקווים האלה למרות שהם משמשים אנשים רבים בלי קשר לכותל

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ישבת שם 24 שעות ביממה????
עם כן אני ממש מעריכה אותך........
לא רק אני כל אחד מבני משפחתי עזר לי במעקב ;)
הסגר הפעם היה פחות מחודש ובדיוק בחגים, אנשים לא מוותרים על הכותל בחג
גם בזמנים שהכי היה הגיוני שיהיה ריק ולמרות כל המחסומים הגיעו אנשים

בנצו'ש

משתמש פעיל
ליזרוביץ ב׳קול חי׳: בפעילות סגן השר אורי מקלב, ממחר בבוקר ישובו לפעול קווים 1- לכותל, 163- לקבר רחל, 136- לקבר ש. הנביא, 51- להר הזיתים
יששששש!!!!!!!!!!!
סוף סוף אפשר ליסוע לכותל בקלות וגם לקבר שמואל הנביא !!!
מתי זה נפתח על הבוקר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה