פרוג - הפורטל החרדי המקצועי הגדול ביותר

לכל העדכונים

תוכן מקצועי

מקצוען? מחפשים אותך!

שלום מחפש מישהו עם ניסיון בחילוץ טקסטים ארוכים בעברית מתוך קובץ pdf הועברה לWord כולל הגהה
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
פרילאנס - עבודה מהבית
צפיות
72
דרושה בונת אתרים מתחילה (אפשר גם פרוייקט) לבניית דף נחיתה מעוצב
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
פרילאנס - עבודה מהבית
צפיות
71
מחפשת עורך או עורכת וידאו ברמה גבוהה, מתחילים מתחילות אשמח שתפנו אליי, כמובן שבתשלום
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
פרילאנס - עבודה מהבית
צפיות
99
מחפש מאייר לספר החדש שלי
מחפש מאייר לספר החדש שלי, הסגנון הוא ברמה של הספרים הקודמים שלי
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
פרילאנס - עבודה מהבית
צפיות
134
דרושה עזרה- אני מחפש לעשות אוטומציה פשוטה של שליחת מייל + הודעת וואטסאפ לכל ליד שמגיע מפייסבוק אשמח לקבל הצעת מחיר 🙏
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
פרילאנס - עבודה מהבית
צפיות
72
דרוש מנהל משרד תיווך בירושלים
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
עבודה במשרה חלקית
צפיות
105
למשפחתון קטן של 4 ילדים באזור העיריה דרושה ממלאת מקום בזמינות למספר שעות/ימים בשבוע עבודה קלילה ונעימה עם ילדים באזור גיל שנה שכר גבוה למתאימה
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
עבודה במשרה חלקית
צפיות
132
היי לכולן, דרושה לחברתנו מנה"ח למילוי מקום לחל"ד החל מאוגוסט עם אופציה לקביעות לאחר מכן למשרה מלאה 8 שעות. משרדנו יושבים בגבעת שמואל מאחורי קוקה...
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
עבודה במשרה מלאה
צפיות
87
מחפש עובד אמין וחרוץ למשרה חלקית לשינוע ומכירות בתחום הרכב בעסק קטן ואיכותי במרכז הארץ עם אפשרויות קידום מגוונות רשיון נהיגה חובה מגיל 24...
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
עבודה במשרה חלקית
צפיות
88

מה חדש באתר

תגובות
25K
צפיות
17M

הסטטוס שלנו

איך ליצור עיטורים לספר שלכם בקלות ובמהירות?
הגשות פרויקט יחידה א' קורס סאונד גברים
פתיחת קורס עיצב גרפי ודיגיטל
על העיבוד: שרוליק מנדלסון מרצה בפרוג למוזיקה אלקטרונית
קורס עיצוב גרפי ובניית אתרים
לא לוותר!
שוויץ או האיים הקריביים?
איך נמיר פיקסלים לאחוזים?

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק מח

א שִׁיר מִזְמוֹר לִבְנֵי קֹרַח:ב גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד בְּעִיר אֱלֹהֵינוּ הַר קָדְשׁוֹ:ג יְפֵה נוֹף מְשׂוֹשׂ כָּל הָאָרֶץ הַר צִיּוֹן יַרְכְּתֵי צָפוֹן קִרְיַת מֶלֶךְ רָב:ד אֱלֹהִים בְּאַרְמְנוֹתֶיהָ נוֹדַע לְמִשְׂגָּב:ה כִּי הִנֵּה הַמְּלָכִים נוֹעֲדוּ עָבְרוּ יַחְדָּו:ו הֵמָּה רָאוּ כֵּן תָּמָהוּ נִבְהֲלוּ נֶחְפָּזוּ:ז רְעָדָה אֲחָזָתַם שָׁם חִיל כַּיּוֹלֵדָה:ח בְּרוּחַ קָדִים תְּשַׁבֵּר אֳנִיּוֹת תַּרְשִׁישׁ:ט כַּאֲשֶׁר שָׁמַעְנוּ כֵּן רָאִינוּ בְּעִיר יְהוָה צְבָאוֹת בְּעִיר אֱלֹהֵינוּ אֱלֹהִים יְכוֹנְנֶהָ עַד עוֹלָם סֶלָה:י דִּמִּינוּ אֱלֹהִים חַסְדֶּךָ בְּקֶרֶב הֵיכָלֶךָ:יא כְּשִׁמְךָ אֱלֹהִים כֵּן תְּהִלָּתְךָ עַל קַצְוֵי אֶרֶץ צֶדֶק מָלְאָה יְמִינֶךָ:יב יִשְׂמַח הַר צִיּוֹן תָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ:יג סֹבּוּ צִיּוֹן וְהַקִּיפוּהָ סִפְרוּ מִגְדָּלֶיהָ:יד שִׁיתוּ לִבְּכֶם לְחֵילָה פַּסְּגוּ אַרְמְנוֹתֶיהָ לְמַעַן תְּסַפְּרוּ לְדוֹר אַחֲרוֹן:טו כִּי זֶה אֱלֹהִים אֱלֹהֵינוּ עוֹלָם וָעֶד הוּא יְנַהֲגֵנוּ עַל מוּת:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

גלות וגאולה • אתגר 71

לוח מודעות

למעלה