עזרה באקסל XL

טרומבון

משתמש צעיר
האם כל הXL ים קשורים אחד לשני?
אפשר לבטל זאת?
כשיש לי 2 פתוחים ועושה שמור על אחד מהם זה משפיע על שניהם.
איך משנים ?

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מה הכוונה משפיע? האם חוץ מלראות את הפרוגרס בר יש עוד משהו?

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

מתמצא

משתמש פעיל
Excel מתנהגת בדיוק שאר מוצרי Office
כל מופע של היישום אינו תלוי בשום קשר למופע אחר, כך שאין סיבה שאם תשמור שינויים במופע אחד, ישמרו השינויים במופע השני
אולי אתה מתכוון לגליונות בתוך ה Excel עצמו?
אם כן, אכן פקודת השמירה תוחל על כל הגליונות, כיון שזה לא פקודה ברמת הגליון, אלא ברמת הקובץ.
בהצלחה

טרומבון

משתמש צעיר
כשאתה שומר אחד, גם השינויים בשני נשמרים?
לא
Excel מתנהגת בדיוק שאר מוצרי Office
כל מופע של היישום אינו תלוי בשום קשר למופע אחר, כך שאין סיבה שאם תשמור שינויים במופע אחד, ישמרו השינויים במופע השני
אולי אתה מתכוון לגליונות בתוך ה Excel עצמו?
אם כן, אכן פקודת השמירה תוחל על כל הגליונות, כיון שזה לא פקודה ברמת הגליון, אלא ברמת הקובץ.
בהצלחה
אני לא מתכוון באחד הגליונות,
אלא 2 אקסלים נפרדים.
אני מעתיק מאחד ואז עובר לשני ועושה פעולה כלשהיא.
וכשאני רוצה לבטל את העתקה בראשון אני עושה CTRL Z זה מחזיר לי את הפעולה באקסל האחרון שביצעתי בו פעולה ולא באקסל שאני נמצא בו.
מקווה שהובנתי-

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
לא

אני לא מתכוון באחד הגליונות,
אלא 2 אקסלים נפרדים.
אני מעתיק מאחד ואז עובר לשני ועושה פעולה כלשהיא.
וכשאני רוצה לבטל את העתקה בראשון אני עושה CTRL Z זה מחזיר לי את הפעולה באקסל האחרון שביצעתי בו פעולה ולא באקסל שאני נמצא בו.
מקווה שהובנתי-
אכן UNDO / CTRL+Z/Y עובד במקביל על שני קבצים
לא נראה לי שזה ניתן לשינוי

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אה, סליחה.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה