Security

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אהבתי את הרעיון שמראה שהמזוזה שומרת כמו הקודן!

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
לא מסתדר לי.
המזוזה בצד שמאל?
או שמשטרת הפוטושופ עלתה כאן על משהו...

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י אברימי;389036:
לא מסתדר לי.
המזוזה בצד שמאל?
או שמשטרת הפוטושופ עלתה כאן על משהו...

משטרת הפוטושופ יכולה לחזור לחפ"ק ולשתות קפה שחור וסיגריה.

אין כאן נגיעה בפוטושופ גם לא לצרכים 'מותרים'. אני מאמין שאם תוכל לראות את האקסיף של התמונה תראה שאין איזכור לפוטושופ.

אז מה כן? בס"ה מדובר בחדר המשמש משרד קטן בתוך אתר גדול. לאחר שאלת רב (ומסתר שישנם רבנים אחרים שיפסקו גם אחרת..) נפסק לקבוע את המזוזה בצד שמאל של הכניסה למשרד, כלומר עיקר השימוש בפתח הוא להיכנס מהמשרד לאתר ולא מהאתר למשרד..

הכל נהיר?

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
המזוזה שומרת כמו הקודן??
ה' ישמור.....

DDFF

משתמש פעיל
נכתב ע"י esw;389127:
המזוזה שומרת כמו הקודן??
ה' ישמור.....
עם כל התמיהה שלך, ובלי ח"ו לגרוע מענין המזוזה בכהוא זה.
אני סמוך ובטוח שכשאתם יוצאים מהבית - נועלים, אפילו שיש מזוזה.

כדרלעמר, תמונה נחמדה, Nice Shot (תרתי...)

שי דרומי

משתמש צעיר
נכתב ע"י כדרלעמר;389111:
משטרת הפוטושופ יכולה לחזור לחפ"ק ולשתות קפה שחור וסיגריה.

אין כאן נגיעה בפוטושופ גם לא לצרכים 'מותרים'. אני מאמין שאם תוכל לראות את האקסיף של התמונה תראה שאין איזכור לפוטושופ.

אז מה כן? בס"ה מדובר בחדר המשמש משרד קטן בתוך אתר גדול. לאחר שאלת רב (ומסתר שישנם רבנים אחרים שיפסקו גם אחרת..) נפסק לקבוע את המזוזה בצד שמאל של הכניסה למשרד, כלומר עיקר השימוש בפתח הוא להיכנס מהמשרד לאתר ולא מהאתר למשרד..

הכל נהיר?
לא הכול נהיר. דומני שהשיפוע אמור להיות הפוך במקרה כזה. תקנו אותי אם אני טועה.

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י שי דרומי;389235:
לא הכול נהיר. דומני שהשיפוע אמור להיות הפוך במקרה כזה. תקנו אותי אם אני טועה.

צודק! לא נתתי ליבי לכך עד כעת, אך לאור הערתך עיינתי מעט הבוקר בספרי ההלכה וראיתי שבדיעבד זה כשר ורק עדיף לתקן זאת (ללא ברכה).

בע"ה אתן לבעל המזוזה את המידע על הטעות.

cmyk

משתמש צעיר
נכתב ע"י כדרלעמר;389414:
צודק! לא נתתי ליבי לכך עד כעת, אך לאור הערתך עיינתי מעט הבוקר בספרי ההלכה וראיתי שבדיעבד זה כשר ורק עדיף לתקן זאת (ללא ברכה).

בע"ה אתן לבעל המזוזה את המידע על הטעות.

אחרי כל השינוים וההיתרים שנוכחנו לראות, צריכים לוודא שהפרשיות מונחים בצורה נכונה - -

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י cmyk;389455:
אחרי כל השינוים וההיתרים שנוכחנו לראות, צריכים לוודא שהפרשיות מונחים בצורה נכונה - -

:D

אני רק צילמתי...:)

מסקנות:

א. אין כאן עבודת פוטושופ, זהו צילום אורגינלי.

ב. כדאי לתקן את מיקום המזוזה (לא בתמונה, במציאות;)).

כעת ניתן לשוב לביקורת - אם ישנה - על התמונה עצמה?:confused:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה