netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י הגפן;1941132:
לאחרונה חלק מהאתרים איבדו את עיצובם המקורי (למשל ויקיפדיה).
מדוע?

אצלי זה היה קורה ברימון
ואחרי ריענון הדף זה הסתדר

בנטפרי זה קרה לי אתמול פעם ראשונה וגם אז הסתדר אחרי ריענון

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
ביום האחרון הצ'אט לא עובד. זה קשור לנטפרי?

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
גם ההודעות על שולחן העבודה כשמגיע מייל חדש הפסיקו לעבוד אצלי.
גם אצלכם?

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
גם אצלכם?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י חד וחלק;1943016:
גם אצלכם?

כבר שנה... אין עם מי לדבר. לא קשור לנטפרי. הפסיק עוד מאתרוג.

הוספת תיקון - אני מתייחס למיילים המגיעים מפרוג המודיעים על התייחסות חדשה בפורום, כעת אני מבין שיתכן ואתם מתכוונים למיילים בכלל בהודעות של ג'ימייל.

בנוגע לבעיה עליה דיברתי - אשמח לקבל עזרה. פניתי במערכת הפורומים ולא קיבלתי סיוע.

מלבב

משתמש צעיר
נחסם בהוראת הרבנים עד למציאת פתרון. עקב כותבים חילונים המשחילים דעות כפרניות. בשקט.

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
בקשתי באתר של נטפרי שמשהו יחזור אלי כדי לשאול לגבי החסימה. אבל אין מענה. אשמח מאוד לדעת אם יש משהו כאן שהוא מהמערכת הזאת שישלח לי באישי ואני ארשום לו את מספר הפלאפון שלי. יש לי מספר שאלות ויהיה הרבה יותר קל לי לברר עליהם בפלאפון מאשר בהתכתבות. תודה רבה! (פשוט אין לי שום ידע בנושא עכשיו יש לי סטיק).

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
בקשתי באתר של נטפרי שמשהו יחזור אלי כדי לשאול לגבי החסימה. אבל אין מענה. אשמח מאוד לדעת אם יש משהו כאן שהוא מהמערכת הזאת שישלח לי באישי ואני ארשום לו את מספר הפלאפון שלי. יש לי מספר שאלות ויהיה הרבה יותר קל לי לברר עליהם בפלאפון מאשר בהתכתבות. תודה רבה! (פשוט אין לי שום ידע בנושא, עכשיו יש לי סטיק).

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י וו;1945558:
בקשתי באתר של נטפרי שמשהו יחזור אלי כדי לשאול לגבי החסימה. אבל אין מענה. אשמח מאוד לדעת אם יש משהו כאן שהוא מהמערכת הזאת שישלח לי באישי ואני ארשום לו את מספר הפלאפון שלי. יש לי מספר שאלות ויהיה הרבה יותר קל לי לברר עליהם בפלאפון מאשר בהתכתבות. תודה רבה! (פשוט אין לי שום ידע בנושא, עכשיו יש לי סטיק).
איך שלחתם את הפניה?
אנחנו לא רואים פניה כזאת.

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י וו;1945558:
לחילופין ניתן לבצע חיפוש פה באתר - יש על כך הרבה מידע.

אפשר גם להיעזר בזה:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YOX7TeunYJ_lGyPQYWxqPfbkpuXcKMncisMgRLgZHGU/edit?usp=sharing
זה לא הכול, יש עוד.

או גם
http://www.prog.co.il/tags.php?tag=נטפרי

מלבב

משתמש צעיר
טיפ חשוב:

לכל המחוברים לספק אר-אל הזקוקים לעיון בספריה המקוונת של אוצר החכמה - יכולים הם לגשת לספרים ולפתוח אותם בחופשיות - באמצעות חיבור ל-ויפיאן.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  35  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה