netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

KasherNET

שירות לפני הכל!
מנוי פרימיום
אני צריך את הלוגו שמופיע כשיש התוכנה של נטפרי על המחשב
כתוב בו" מחשב מוגן NETFREE
תודה רבה

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י FRIZE;2152746:
אני צריך את הלוגו שמופיע כשיש התוכנה של נטפרי על המחשב
כתוב בו" מחשב מוגן NETFREE
תודה רבה

אם התכוונת לאיך מפעילים אותו, אז בלחיצה ימנית על הסמל של WiFree בשורת המשימות ו"הצג/הסתר סמל נטפרי".

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שאלה לגבי התכנה- אני מבינה שהיא חוסמת חיבור לכל רשת שאין עליה סינון נטפרי. אם כך, אני לא יכולה להתחבר לאף רשת כשאני מחוץ לבית- אני מבינה נכון?
מה עם תכנה שתסנן כל רשת שמתחברים אליה? זה אפשרי?

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י userit;2153146:
שאלה לגבי התכנה- אני מבינה שהיא חוסמת חיבור לכל רשת שאין עליה סינון נטפרי. אם כך, אני לא יכולה להתחבר לאף רשת כשאני מחוץ לבית- אני מבינה נכון?
מה עם תכנה שתסנן כל רשת שמתחברים אליה? זה אפשרי?

נטפרי לא מסננת ברמת לקוח (שזה אומר במחשב שלך), אלא ברמת שרת (שזה אומר שכל החומר עובר דרכם).
בשביל ניידות יש VPN, שמפנה את המחשב לסינון של נטפרי, והתוכנה מזהה גם אותו כמסונן.

ברגע שמתקינים WiFree, התוכנה תאפשר להתחבר רק באחד משני האופנים הנ"ל (או ספק מסונן, או VPN שמפנה אליו).

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מישהו יכול לעזור?
עברנו ב"ה לנטפרי, ומשום מה האתר שלכם אינו מזהה את שם משתמש והסיסמא שלנו, ואין לי אפשרות להעלות שם הודעות. ניסיתי לשלוח הודעה למנהל, כפי שמצוין שם 'אם אינך מצליח להתחבר', אבל ההודעה חוזרת אלי בטענה (אם הבנתי כהלכה) שנוצר לופ של חזרה לשולח, אין לי מושג מדוע.
בקיצור, געוואלד, מנהלי נטפרי, מה עושים?

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נכתב ע"י dLive;2154955:
עשיתם שם משתמש והוא לא מזהה?

עשינו בהרשמה שם משתמש וסיסמא והוא טוען כל הזמן לשגיאה. אבל אני כתבתי לי במדויק את פרטי שם המשתמש וגם את הסיסמא, ואין לי טעות, בלי ספק.

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני לא יכול לעזור, אבל שמתי הודעה בפורום של נטפרי בשבילך.
אני מקווה שמישהו יפנה אליך.

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י אפכא מסתברא;2154951:
מישהו יכול לעזור?
עברנו ב"ה לנטפרי, ומשום מה האתר שלכם אינו מזהה את שם משתמש והסיסמא שלנו, ואין לי אפשרות להעלות שם הודעות. ניסיתי לשלוח הודעה למנהל, כפי שמצוין שם 'אם אינך מצליח להתחבר', אבל ההודעה חוזרת אלי בטענה (אם הבנתי כהלכה) שנוצר לופ של חזרה לשולח, אין לי מושג מדוע.
בקיצור, געוואלד, מנהלי נטפרי, מה עושים?

תנסו לעשות איפוס סיסמא

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נכתב ע"י dLive;2154969:
אני לא יכול לעזור, אבל שמתי הודעה בפורום של נטפרי בשבילך.
אני מקווה שמישהו יפנה אליך.
יפנו כאן, בפרוג?

נכתב ע"י album;2154974:
תנסו לעשות איפוס סיסמא

דהיינו, 'שכחתי את סיסמתי'?
ותודה על היענותכם!

netfree

משתמש רשום
לאור השקת הפורום החדש של נטפרי,
נשמח להמשיך לענות על כל השאלות והלבטים אודות הסינון באופן מרוכז בפורום החדש.

בהזדמנות זו, נודה מקרב לב להנהלת פרוג על הסיוע והליווי לאורך הדרך.

מנהלים, אם אפשר בבקשה לנעול את האשכול.
תודה לכולם!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה