datePicker-עזרה

אלימלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
היי,
אני צריכה לעשות על מסך(אנגולר) אפשרות של datePicker שהמשתמש יוכל לבחור תאריך תחלה ותאריך סיום.
יש לי כמה שאלות:
1.כיצד אני עושה שהלוח שנה יהיה בעברית(ינואר, פבואר וכו')?
2.כיצד אני עושה ולידציה שלא תהיה אפשרות שתאריך סיום יהיה יותר קטן מתאריך התחלה?
3.איך אני עושה שבתאריך סיום לא יוצג תאריך דיפולטי?
זה הקוד:
1666787697665.png

וזה המסך:
1666787792788.png

תודה מראש לכל העונים.

רוב

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
1. שפה - בקובץ app.moudule.ts, לספק ב provider את השפה, משהו כזה:
JavaScript:
providers: [{ provide: MAT_DATE_LOCALE, useValue: 'he-HE' }]
2. טווח תאריכים - לפי הקוד הנ"ל נראה שנעשה שימוש במטריאל.
אז אפשר להשתמש ב datePicker עם range - באותו רכיב בוחרים תאריך התחלה וסיום (mat-date-range-picker).
כך נחסכת הולידציה.
3. בעניין התאריך הדיפולטיבי - זה עפ"י ה ngModel, אפשר להכניס שם תאריך ריק.

אלימלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
1. שפה - בקובץ app.moudule.ts, לספק ב provider את השפה, משהו כזה:
JavaScript:
providers: [{ provide: MAT_DATE_LOCALE, useValue: 'he-HE' }]
2. טווח תאריכים - לפי הקוד הנ"ל נראה שנעשה שימוש במטריאל.
אז אפשר להשתמש ב datePicker עם range - באותו רכיב בוחרים תאריך התחלה וסיום (mat-date-range-picker).
כך נחסכת הולידציה.
3. בעניין התאריך הדיפולטיבי - זה עפ"י ה ngModel, אפשר להכניס שם תאריך ריק.
1.וואלה מגניב אכן השתנה!(קטע בשום מקום לא מצאתי את זה...)
2.לא יכולתי לעשות עם range כי הייתי צריכה שהתאריך התחלה והתאריך סיום יהיו בלוחות נפרדים, אז פשוט עשיתי פונקצית ולידציה שמופעלת בכל שינוי של תאריך התחלה/סיום ואם הערך לא תקין היא פותחת פופ אפ עם הודעה ומכניסה את הערך הדיפולטי.
3. תודה זה באמת מה שעשיתי בסוף (ובשביל שהלוח יתחיל מיום אחרי הערך הדיפלטי של התאריך התחלה פשוט הכנסתי למשתנה עזר את התאריך ולא ל ngModel).
תודה רבה רבה!!!!!!!!

נערך לאחרונה ב:

ט.ק

משתמש מקצוען
איך אני מצטרפת לקהילת מתכנתות?
יש לי שאלה לשאול
איפה אני רושמת אותה?

אולי יש פה מישהי אלופה ב JS?

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
יש לי שאלה לשאול
איפה אני רושמת אותה?
צרי נושא חדש בקהילת תיכנות.
עריכה: אולי צריך להצטרף לקהילת תכנות, לא לקהילת מתכנתות.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה