עזרה chatgpt מישהו נתקל בהודעת שגיאה הזו? מה עושים?

ניאגרה

משתמש פעיל
Write a guided meditation about the status of ChatGPT.
As you read this message, please take a moment to pause and breathe. Notice the sensations in your body and the rhythm of your breath. Remind yourself that you are not alone in wanting to try out ChatGPT. Many others are interested in it as well. Be patient and know that the website is doing its best to accommodate everyone. Trust that the right time for you to try ChatGPT will come. In the meantime, continue to focus on your breath and stay present in the moment.

שרה מביתר

משתמש צעיר
כתוב מדיטציה מודרכת על המצב של ChatGPT.
בזמן שאתה קורא הודעה זו, אנא הקדישו רגע לעצור ולנשום. שימו לב לתחושות בגופכם ולקצב הנשימה שלכם. הזכר לעצמך שאתה לא לבד ברצון לנסות את ChatGPT. רבים אחרים מתעניינים בכך. היו סבלניים ודעו שהאתר עושה כמיטב יכולתו כדי להכיל את כולם. סמוך על כך שהזמן הנכון עבורך לנסות את ChatGPT יגיע. בינתיים, המשיכו להתמקד בנשימה שלכם והישארו נוכחים ברגע.
(תרגום של הרב גוגל. אין לי מושג מה זה אומר:()

(:Leah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
(תרגום של הרב גוגל. אין לי מושג מה זה אומר:()
הרב גוגל הזה גרוע בתרגום לפעמים
והודעות שמופיעות שם עכשיו, זה שיש עומס משתמשים ולהמתין, משהו כזה..

הגאונות שלהם, שבקום לכתוב הודעת שגיאה סטנדרטית, כל פעם שנכנסים לדף, ההודעה כתובה לפי סגנון מסוים;
שיר / מחזה / ראיון וכד' - תוצרת בינה מלאכותית ככל הנראה..

זה קרה לעוד מישהו?
אתם מצליחים להיכנס לבוט?
לא מצליחה, עכשיו כן נכנס לתוך הצ'אט, אבל אני כותבת משהו וכותב שגיאה.

מה קרה?

משתמש רשום
יש עכשיו הרבה עומס עליו..
ולפעמים זה התוצאה..
לצאת ,לחכות כמה דקות ולנסות שוב..

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה עבד לי רק באפליקציה.
אח"כ נכנסתי לאתר ותמיד מופיעה לי שגיאה.
מאז לא בדקתי באפליקציה.

זה גרסת נסיון שהם שיחררו, וכנראה א אמורה לעמוד בלחץ האנשים שמנסים....

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לרענן ברצף כמה פעמים בדר"כ תוך חצי דקה-דקה זה נפתח

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני גולשת בכרום/פיירפוקס,(בלי נטפרי- במחשב של המשרד...)
מגיעה עד למצב הזה- ולא מצליחה להמשיך הלאה...(כבר מס שבועות!!)
1674630283294.png

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...