השקעות 470K איפה כדאי להשקיע גם מבחינת תשואה וגם מבחינת עליית ערך

פאנית פלוס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אשמח לכל מי שמבין היכן כדאי להשקיע
סכום של כ 470,000 ש"ח (הון עצמי)
עם תשואה גבוהה כל חודש
וגם שיהי משהו שהערך שלו יעלה אפשרי גם סגנון של חלוקת דירות
הציעו לי הרבה דברים
דירה וחלוקה באשקלון
דירה בתמא באשדוד שלד בנוי ולחלק אח"כ
דירה זולה בירושלים
מה אומרים ה'מבינים' שבינינו
הבו רעיונות.
(נ.ב. אני לא כ"כ נמשכת לשוק ההון)

פאנית פלוס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
כמ העולה דירה לחלוקה שם?
ומה מחירי השכירות?

מימדים

משתמש פעיל
בדברים כגון אלו חשוב מאד לשבת עם יועץ מהתחום ולנתח איתו לפרטים האם באמת ללכת על זה או שלא

אישית אני ממליץ על אברהם ליברמן 0527144033
ולא אני לא כותב בשני ניקים :)
פשוט ישבתי אצלו והחכמתי לפרטי פרטים

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
ירושלים לא נראה שייך בסכום הזה.
יותר שייך מחולק בפריפריה, בבאר שבע פופלרי מאד. ויש לי גם שם של מנהל ומתווך מוצלח ואמין.
אבל עליית המחירים, אפעס לא משהו. אולי אם הצבא יעבור כולו לנגב יתקדם משהו.
עם הסכום שלעם ומכנתא נוספת (לא גבוהה) אפשר לקבל 4300 בחודש.

סלולר בזול

משתמש פעיל
בדברים כגון אלו חשוב מאד לשבת עם יועץ מהתחום ולנתח איתו לפרטים האם באמת ללכת על זה או שלא

אישית אני ממליץ על אברהם ליברמן 0527144033
ולא אני לא כותב בשני ניקים :)
פשוט ישבתי אצלו והחכמתי לפרטי פרטים
אפשר קצת לשמוע על קצה המזלג מה החכמת ממנו?
ומה עשית בסוף?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה