דרוש מידע 39.7 מעלות חום לתינוק.

C

משתמש מקצוען
לא סיכוי נמוך בכלל. הבת שלי הייתה עכשיו חולה וזה היה משהו אחר לגמרי.
ואין צורך לרוץ עם כזה חום לבית החולים, אפשר בהחלט לחכות לרופא בבוקר, לילדים שלי יש את החום הזה הרבה פעמים, וגם יותר גבוה. הפרמטר העיקרי זה איך הילד נראה: האם הוא לא אפאטי.
במיוחד ש @מה שנכון - נכון לא כותבת בכלל שיש שיעולים. כל הילדים שהתאשפזו בבית החולים היו להם קשיי נשימה. לא נראה שעל זה מדובר כאן.

אבידובי

משתמש מקצוען
לאחרונה מפנים למיון רק אם זה פחות מחודש, עד כמה שידוע לי
תינוק עד גיל חודש וחצי עם חום בגבול 38 מעלות מאשפזים ללפחות 72 שעות למעקב ובדיקות- ולכן בכזה גיל יש לפנות למיון.
בגיל גבוה יותר צריך להוריד את החום עם אקמול וכד, ולראות שיורד, (אם זה בלילה לא לישון עד שרואים שירד), וכמובן לפנות לבדיקת רופא.
אם יש סימנים נוספים כמו אפטיות, שינויי במצב ההכרה וכדו, יש לפנות לבדיקת רופא מיד- טרם, מוקד רפואי...
רפואה שלמה!

I can b

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לא רוצה להלחיץ
א ב ל בעקבות כמה מקרים בשבוע האחרון של ילדים שסבלו מחום גבוה שהביא אחריו גם קשיי נשימה שפונו לבתי חולים במצב קשה,.

ללכת כמה שיותר מהר שיראה אותו רופא קריטי!

אני בעצמי הזמנתי מקופ"ח בשכונתי פעמיים! אמבולנס לפינוי מהיר של תינוקות! למיון

שוב, לא רוצה להלחיץ אבל לא להזניח אפילו לא לדקה...

רפואה שלימה לכל חולי עם ישראל ה"י

איילת חן

משתמש רשום
יכול להיות שהוא קיבל חיסון שהתופעות לוואי שלו זה חום? יש חיסונים שהחום מופיע לאחר שבוע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה