דרוש מידע 20 מטר נוספים לדירה בבני ברק

הכל תפילות

משתמש פעיל
שאלה למבינים בתחום או מהשטח..
ברשותינו דירה שאנו משכירים בבני ברק רחוב מרכזי ומבוקש
הדירה היא 65 מ"ר שופצה לפני 15 שנה
כיום מקבלים עליה 4500
השכנים מעלינו מרחיבים ורוצים שנצטרף אליהם
ניתן להוסיף 20 מ"ר
אנחנו לא מתכוונים למכור את הדירה.
מה העלות של כזו הרחבה שתדרוש כנראה שיפוץ פנים...
האם ההפרש במחיר השכירות שווה את עלות השיפוץ? כלומר כמה ניתן לקבל על דירה של 80
האם כדאי לפצל ל2 יחידות בהתחשב שמחרי היחידות בירידה תלולה...
תודה רבה לעונים והמשתפים בחוכמת ההמון..

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
לא יודעת לענות על השאלות
רק רוצה לעורר שאלה נוספת ביחס לחלוקה ל-2
האם שיפוץ ידרוש ממכם שיפוץ מקיף, או שניתן משהו מינמלי ביחס לדירה
אם אין צורך בהזזת מטבח - שירותים - אמבטיה, אז קחו בחשבון שפיצול ידרוש ממכם הזזה וממילא השקעה גבוהה הרבה יותר, והתשואה לא תצדיק
דבר נוסף בדירה גדולה אנשים נשארים הרבה זמן ביחידה נמצאים שנה-שנתיים ואז צריך לחפש דיירים חדשים, והיחידות עלולות לעמוד ריקות

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אפשר להוסיף חדר מהסלון...אבל יפה יותר יהיה לשפץ
יכול להיות שתתייעצו עם אדריכל, ונניח להוציא מסדרון מהסלון, כלומר להצר את הסלון, או יכול להיות שניתן יהיה נניח לשבור קיר ולבנות 2 אני סתם זורקת כי אני לא אדריכל, אבל אצלי מצאו פתרון מאד יפה שחסך הרס מוחלט (ואני בכל מקרה החלפתי שירותים אמבטיה בני 40 שנה) היה חבל לי על המטבח בן ה-15

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה