2 שאלות על נט פרי...

• פותח הנושא A.M
  • פורסם בתאריך

A.M

משתמש פעיל
צהריים טובים לכולם.
2 שאלות על נט פרי...

1) האם יש בעיות עם אנטי וירוסים ובפרט תוכנת סקיוריטי למינהם כאשר נט פרי מותקן? ואם כן, אז מה טוב [בדגש על נורטון סקיוריטי]

2) האם יש הסכמות של רבנים מוכרים, כמו הבית דין של הרב ניסים קרליץ וכ"ו.

goaty

משתמש פעיל
1. לעיתים ב ESET קופצת הודעה על תעודה לא מהימנה, ניתן לפתירה.
2. עקרונית נטפרי לא מחפשת הסכמות, מכיון שהיא יותר טובה במהותה, ולא כמות ההסכמות שיש לה או למי ממתחריה מוכיחים את רמת הכשרות.
בכל אופן,:

קבצים מצורפים

• העדה החרדית ישן.jpg
    KB 104.2 · צפיות: 7
  • הרב סילמאן והרב שריאל רוזנ. ישן.jpg
    KB 159.4 · צפיות: 8

A.M

משתמש פעיל
goaty תודה רבה לך על התשובה!
עזרת לי מאוד... שמחתי לשמוע תגובה ממשהו שמבין....
אני אמקד את השאלה שלי יותר על סקיוריטי של נורטון, פשוט רכשתי את זה... אמור להיות עם זה בעיה....
שוב אני מבקש תשובה ממשהו שבאמת יודע...
כי אני לא סתם שואל את השאלה הזאת, אלא אני שואל זאת מידיעה מסינון אחר...

אברהם עימוד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
אין שום בעיה עם נורטון בסינון של נטפרי.
ידוע לי על משתמש נטפרי שעובד עם זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  30  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה