2 שאלות בפרמייר

צל99

משתמש פעיל
או שאולי מדובר בשאלה אחת.
פעמים רבות שאני מציב מעבר בין קאטים אני מקבל את ההודעה הבאה.

קשור לזה או שמא לא.
בעריכה עצמה אני לא רואה קפיצות, אבל לאחר הסגירה לקובץ AVI , יש סביב המעברים האלו
כעין קפיצות/רעד של התמונה.

יש למישהו הצעה לפתרון??

שנה טובה :)
צבי.

קבצים מצורפים

• ללא שם 1.jpg
    KB 63.1 · צפיות: 18

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ההסבר,
אין מספיק חומר וידאו (מדיה) בשביל המעבר אי לכך יווצרו פריימים של התמונה אשר חוזרים על עצמם.

צל99

משתמש פעיל
לא הבנתי את ההסבר.
מדובר ב2 קאטים לא קצרים. מה הכוונה אין מספיק חומר?
האם זה מה שגורם לקפיצות לאחר הסגירה?

צל99

משתמש פעיל
לא הבנתי את ההסבר.
מדובר ב2 קאטים לא קצרים. מה הכוונה אין מספיק חומר?
האם זה מה שגורם לקפיצות לאחר הסגירה?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני לא מכיר את פרימייר כל כך, רק עשיתי לך תרגום אבל כן בגלל זה הקפיצות, וכן, הוא כותב שאין מספיק מדיה.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
א. מה שקורה הוא ששמת את המעבר בקצה הוידאו כלומר אם תנסי להוסיף חומר מהחומר המקורי לא יהיה לך מה להוסיף.
ב.מעבר- לוקח כמה פריימים נוספים מהחומר גלם המקורי ואיתם יוצר את המעבר, אי לכך
ג. כשאין לו מה לקחת, הוא לא יברא חדש, אלא יקח את הפריים האחרון שבחומר, ואותו ישכפל מספר פעמים שיכסה את המעבר, מה שיגרום לקפיצות.
ד. כדי שזה לא יקרה אין לך ברירה, אלא לקצר את הסרט המקורי מעט ולהשאיר מקום גם למעבר.
ה. בהסרטה הבאה, תבדקי שלפני שעושים קאט, ישאירו כמה שניות נוספות, כדי שבעריכה יהיה אפשר לעשות מעברים כמו שצריך.
בהצלחה.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני חושב ש BRO צודקת אבל מה שמוזר על פרימייר, שבכל תוכנות העריכה המעבר אוטומטי לוקח מהחומר שלפני המעבר ועל חשבונו או מהחומר שאחרי, מוזר...

צל99

משתמש פעיל
תודה.
פשוט גררתי את הקטע השני חצי שניה על הראשון, ואז זה הסתדר....

ניצן

משתמש פעיל
האם יש אופציה בפרימייר להןריד מכל שוט שניה מההתחלה ושניה מהסוף באופן אוטומטי?

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
הלוואי היה, כאילו חיים קלים אתה רוצה? לעבודה נולדנו, לא?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י SHALOMS;310040:
האם יש אופציה בפרימייר להןריד מכל שוט שניה מההתחלה ושניה מהסוף באופן אוטומטי?

מכיוון שאינני מתעסק בפרימייר, אשמח אם תוכל לפרט את השאלה שלך ביתר בירור.

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בפרימייר א"א לשים את כל החומר שוט אחרי שוט מתחילתו עד סופו כיון שהמעברים ביניהם ירעדו.
יש צורך להוריד מעט מההתחלה של כל פריים וכן מסופו. ואז להורידו אל הטיימליין
שאלותו היתה אם יש דרך אוטומטית לעשות זאת.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
וואלה אני לא מאמין, אפילו במובי מייקר אפשר לעשות זאת, אז איך בפרימייר אי אפשר, הרי המעברים עצמם אמורים לקחת אוטומטית שניה מכל צד של הטיימליין עליו הם נמצאים!

ניצן

משתמש פעיל
כן אבל כבר דיברו שאם המעבר לוקח את סוף השוט הוא לוקח תמונה עומדת ויש אופציה אוטומטית לחתוך פריים מהסרט וממילחא הוא גורם שהמעבר תמיד יהיה על משהו זז
[אני מקווה שעכשיו זה יותר מובן השאלה

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
משהו אוטומטי כפי הידוע לי אין, אבל מה שאפשר לעשות, במקום למחוק את המעבר, לקצר את הקליפים, ולהניח שוב, אפשר לסדר את זה בחלון הeffects control למעלה, לפתוח את המשולש הקטן, ולשחק עם הטימליין, להזיז את הקליפים והמעברים, כך שלא יחתכו, אם תשים לב כל שינוי למעלה, גורר שינוי למטה. מצורף תמונת מסך.

קבצים מצורפים

• ללא שם.JPG
    KB 143.1 · צפיות: 11

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
האמת, שאני לא בטוחה שאופציה אוטומטית טובה במקרה הזה, כי לא תמיד רוצים לקצר במידה שווה מכל קליפ. כשמשנים לבד אפשר לקצר יותר מהראשון, וקצת פחות מהשני, ולהשים את המעבר במקום המתאים, לפעמים הפריימים בקצוות חשובים מאד.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני פשוט לא מבין על מה אתם מדברים, אני עובד גם על פינקל וגם על ליקוויד של אויד, ואין דבר כזה, אני פשוט שם מעבר וזה לוקח אוטומטי מה שהוא צריך, ולעולם תמונה לא נתקעת.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
פופקו, בדיוק בשביל זה אתה כאן, בשביל ללמוד עוד דברים חדשים, ולשמוח שבתוכנות שאתה עובד אין כאלו בעיות . (לא שאני חושבת שבעיות אחרות אין שם.)

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכון, אבל זה כמו שתגידו לי שעל כל מעבר צריך לקבוע כמה זמן הוא יהיה ע"י מספרים, ולא ע"י משיכה פיזית בעכבר ומתיחה שלו לפי האורך המצוי, זה כאילו פרימייר תקועה בימיי הביניים...

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אני דווקא לא הייתי קוראת לזה ימי הבינים, כי יש הגיון רב בתכונה הזו שהוא לא חותך את הוידאו, ברוב הפעמים הוידיאו חתוך בדיקנות, ואם מורידים ממנו מעבר זה מקלקל, יותר הגיוני לקחת מהפריימים הבאים. (כמובן כשהם עוסקים באותו ענין.) נכון, שלפעמים זה מרגיז, אבל, ברב הפעמים זה מועיל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה