2 ילדים, עגלה אחת. זה אפשרי?

שרה אימנו

משתמש חדש
אני גם הייתי במצב כמו שלך ומאד התלבטתי, בסוף ב"ה החלטנו על עגלת תאומים מאונטון באגי, ואני פשוט לא מתחרטת לרגע, ואם יש לך מעלית זה עוד יותר פשוט,
ראיתי שלאמא הכי נוח ללכת ברחוב עם הילדים כשהיא יודעת שנח לכל אחד מהם,
חוץ מזה אפשר לקנות אמבטיה שמתאימה למאונטון באגי ותופסת אותו מקום,
ובעז"ה יהיו לך עוד ילדים ותמיד זה יהיה שימושי, מקסימום מוכרים ביד שניה...

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אני הושבתי ילדה בחלק הקדמי של בייבי ג'וגר 4 גלגלים.
היה מאוד נח לחדשים הראשונים, עד שהגלגל נשבר.
בנס קבלנו חלקי חילוף ממישהו שעמד לזרוק עגלה שבורה, אז היום העגלה מצויינת.
אבל היא ממש לא בנויה לזה, למרות שאני מאמינה שאעשה את זה שוב בילד הבא, זה היה נח.

בקבוק

משתמש רשום
לא ראיתי כל מה שכתבו, יש לבייבי גוגר עגלה שיטי סלקט שאת יכולה לקנות תאומים ולהפריד לטיולון יחיד וכך תוכלי לשחק עם זה לפי הצורך.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אצלי הילדים ב"ה צפופים, אז לקראת הלידה השניה (הבדל ביניהם של פחות משנה) קנינו עגלת תאומים בייבי ג'וגר סיטי מיני, לא מתחרטת לשניה, היא מתקפלת, קומפקטית, כשהייתי צריכה היא היתה פתוחה, כשלא, סגורה.

וכשנולדה השלישית, הגדול (בן שנתיים) ישב על המקום של הרגליים.

שירה בנט

משתמש צעיר
ואחרי זה באים לחנות ואומרים שנשבר ולא יודעים למה????
כמה מקרים כאילו יש!!! מכירה מקרוב את הנושא.

הציירת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אגב, לבייבי גוגר יש אחריות גם אחרי שנים. לשכנה שלי נשבר המוט בין שתע העגלות בתאומים (היא היתה מושיבה שם ילד עד שזה נשבר) היא נתנה את העגלה לחנות ואחרי כמה ימים היא קבלה אותה מתוקנת עד פתח הבית ללא כל עלות.

ch3

משתמש פעיל
נכתב ע"י בקבוק;1760017:
לא ראיתי כל מה שכתבו, יש לבייבי גוגר עגלה שיטי סלקט שאת יכולה לקנות תאומים ולהפריד לטיולון יחיד וכך תוכלי לשחק עם זה לפי הצורך.
מאד מאד כבדה, עוד יותר מהעגלה פיל אנד טדס. ממש לא נוחה לאמא.
לי יש את העגלת פיל אנד טדס יחסית מסתדרת איתו, אבל לא הייתי ממליצה עליו למי שיש לה הרבה מדרגות, וכן, אני מתלבטת כל פעם האם לקחת אותו, או להסתדר עם היחיד.

נכתב ע"י הציירת;1760181:
אגב, לבייבי גוגר יש אחריות גם אחרי שנים. לשכנה שלי נשבר המוט בין שתע העגלות בתאומים (היא היתה מושיבה שם ילד עד שזה נשבר) היא נתנה את העגלה לחנות ואחרי כמה ימים היא קבלה אותה מתוקנת עד פתח הבית ללא כל עלות.
כיום אפילו שחלק מהחנויות ממליצות על בייבי ג'וגר האחריות שלהם כבר לא לכל החיים כמו שאומרים, היום הם ממש לא עומדים במילה שלהם לגבי אחריות.
הדבר הראשון שצריך לראות שהחנות איפה שקנו הם אמינים.

שרחיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני לא מבינה למה ילד אמור ליפול אם הוא יושב על המושב ומחזיק בפגוש הקידמי, הפגוש הוא כמו חגורה במקרה הזה.
צירפתי תמונה

קבצים מצורפים

• belly-bar-single-mounting-bracket-350x350.jpg
    KB 39.7 · צפיות: 6

תגניק

משתמש חדש
נכתב ע"י שרחיה;1760509:
אני לא מבינה למה ילד אמור ליפול אם הוא יושב על המושב ומחזיק בפגוש הקידמי, הפגוש הוא כמו חגורה במקרה הזה.
צירפתי תמונה

הילד יכול להחליק כלפי מטה , אולי אם היתה חגורה מקדימה בין הרגלים זה היה מונע נפילות
אגב, אני לא יכולה לשכוח את המקרה שילד נמחץ למוות מגלגלי משאית, לעיני אמו ואחותו, כשהחליק מעגלת טיולון-הוא לא היה חגור בחגורות הבטיחות, כשהמתינו במעבר חציה
המקרה ארע בב"ב , ברחוב נפחא פינת השומר, לפני כ5 שנים

R A C H E L I

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תעשי מה שאת רוצה
אבל בבקשה ממך אם את גרה בנווה יעקב
אז תתחשבי בנו :) :) :) :) :) :) :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה