עיצוב פנים 2 חדרים נפרדים או חדר מתוך חדר?

מירי סלומון

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
חדר שינה בכניסה זה ממש חבל
אין פרטיות, יש רעש, והשירותים שלכם הוא השירותים הכי פעיל בבית
למה?
הרבה כתבו לי את זה...
יש לחדר 2 דלתות - מונע רעשים
דלת חיצונית תמיד תמיד תשאר סגורה.
מה ההבדל בין לפנות ימינה או שמאלה לשירותים?

איפה נמצא הקולטן ? -- נחשוב על משהו
1. מסומן למטה בצבע כחול.
2. מסומן עמוד ו 65 ס"מ מעליו.

1706421182832.png

עוד משהו בקשר לסלון,
החץ הוא יציאה למרפסת, חשבתי לשים ספה - מסומן באדום.
הפרוזדור שזז מקטין לי משמעותית את ארון הספרים.

ובקשר למכונת כביסה, חייבת 110 למכונה + ארון כביסה - גודל זה מקטין לי מאוד את החדר.
לא מספיק כמו בשירטוט

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד משהו בקשר לסלון,
החץ הוא יציאה למרפסת, חשבתי לשים ספה - מסומן באדום.
הפרוזדור שזז מקטין לי משמעותית את ארון הספרים.

ובקשר למכונת כביסה, חייבת 110 למכונה + ארון כביסה - גודל זה מקטין לי מאוד את החדר.
לא מספיק כמו בשירטוט
אי לכך ובהתאם לזאת - נ"ל --מצוב עדכון -- ואין לי משהו אחר להציע בנתונים האלה נ"ל--במקום יח הורית --כביסה ואז אין בעיה לחבר לקולטנים הקיימים
יש גם אופציה למטבח -- לעיון בלבד
וההיתי מציע אם אפשר להגדיל חלונות באופן משמעותי בחדרים ובמטבח

קבצים מצורפים

• 1705817489568 - עותק.png
    1705817489568 - עותק.png
    KB 182.5 · צפיות: 33

מירי סלומון

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אי לכך ובהתאם לזאת - נ"ל --מצוב עדכון -- ואין לי משהו אחר להציע בנתונים האלה נ"ל--במקום יח הורית --כביסה ואז אין בעיה לחבר לקולטנים הקיימים
יש גם אופציה למטבח -- לעיון בלבד
וההיתי מציע אם אפשר להגדיל חלונות באופן משמעותי בחדרים ובמטבח
תודה על הזמן שהקדשת.
תודה על המחשבה!

לדעתי, במקום שיהיה לי חדרון אחד קטן ושאר חדרים גדולים ויפים.
אני מפסידה ארון ספרים גדול בסלון.
חדר 1 - קטן
חדר ליד ממד - קטן
וחדרון 'קטן עוד יותר.

אין לי צורך בחדר כביסה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה