אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

קבצים מצורפים

• ישי ריבו - קול פעמונים -ishay ribo - kol paamonim.mp3
    3.6 MB · צפיות: 36

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
* נתן בן דיין – בתורה
* קינדרלעך – רוצים לשמוח – בגירסת רמיקס מהאלבום החדש

קבצים מצורפים

• נתן בן דיין - תורה.mp3
    10.7 MB · צפיות: 42
  • רוצים - לשמוח.mp3
    4.3 MB · צפיות: 62

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לגרום לכם לצחוק... :D:D:D:D:D
לחובבי (לא אומרת. תקשיבו ותדעו)
לקחת אותי כמה שנים אחורה
כשאחד הילדים היה משחק עם הקלטת
יאו הקלטות זה היה ...:)

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
שאלה:
לכתחילה זה מתוך האלבום.
מצד שני יצא על זה קליפ האם מותר לי להביא לה בתור MP3? (נגיד שהמרתי בפורמט פקטורי...)
מותר.
סתם אגב, לא אכפת לי להמיר ולהביא לך ואז זה מותר כי זה כולל הקדמות אבל עוד יותר טוב יהיה אם אחתוך את ההקדמות השאלה אם את זה מותר לי לעשות (אלא אם כן יש לך תכנה פשוטה לחיתוך, מספיק מובי מייקר ואפשר פרימייר ועוד)
לא הבנתי איזה הקדמות, אבל בכל אופן שיר/קליפ שהזמר פרסם. מותר.

מדובר בזה?:
https://www.prog.co.il/threads/◄◄אש...ש-שמרו-על-הכללים.166755/page-592#post-5703711

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הקדמות של הסיפור לפני השיר, ו'הקדמות' בסוף של הקרדיטים

חסיד נלהב

משתמש פעיל
שולי רנד - דע בני אהובי
הזמר והיוצר שולי רנד מתקרב להוצאת אלבומו השני "רצוא ושוב", מתוכו הוא מוציא את הסינגל השני - "דע בני אהובי".
השיר מתאים לתקופה זו של ימי התשובה והרחמים, לפעמים אדם מקבל הרהורי תשובה וחרטה על העבר, ואז היצר הרע ממשיך בתפקידו ומנסה לשכנע שכבר אין סיכוי, אבל הקב"ה אינו חפץ במיתתם של רשעים כי אם (חפץ) בשובם מדרכם הרעה, ולא משנה כמה הייתה רעה.
מילים ולחן: שולי רנד. עיבוד: ניר מנצור, בנו הנדלר, עמית יצחק, עמית הראל, גדי פוגטש, אסף תלמודי. הפקה מוזיקלית: אסף תלמודי.
1

בבקשה ובשמחה

1f448
להורדה דרך גמבומייל לחצו כאן
1f449

1f448
להורדה דרך גוגלדרייב 1 לחצו כאן
1f449

1f448
להורדה דרך גוגלדרייב 2 לחצו כאן
1f449

מוזיקה מכל הלב

תודה רבה!
יש גם קליפ?

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מוזר שזמר חסידי מהשורה הראשונה עושה כזה דבר!
מוזר יש הרבה דברים מוזרים..
לא הוא עשה את זה של כאן אבל הוא כמובן הסכים לזה ולא רק הוא! גם הנשים שצילמו שם...!

ישארליק770

משתמש מקצוען
מוזר יש הרבה דברים מוזרים..
לא הוא עשה את זה של כאן אבל הוא כמובן הסכים לזה ולא רק הוא! גם הנשים שצילמו שם...!
אני גם מסכימה שזה לא בסדר הקטע עם הנשים אבל הוא בהחלט עשה עם התוכנית הזאת קידוש ה' מאוד גדול! קראתי תגובות של אנשים שאינם דתיים שצפו בזה ואמרו וואו איזה מידות וענווה וכו' והחרדים הם לא באמת כמו שמציגים אותם...‏‎

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה