אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

ישארליק770

משתמש מקצוען
הוא שר בעיקרון עבור הציבור החילוני ולא עבור החרדי
והוא עושה שם הרבה קידוש ה'
מה פתאום?! הרי זה מה שהוא אמר בתוכנית, שהוא לא מתפשר על שום דבר כדי ליהיות מקובל על כל המגזרים (גם החסידים הקיצונים) ואדרבה, הוא בכלל לא מנסה להתקרב לציבור החילוני...‏‎

שלום053

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה פתאום?! הרי זה מה שהוא אמר בתוכנית, שהוא לא מתפשר על שום דבר כדי ליהיות מקובל על כל המגזרים (גם החסידים הקיצונים) ואדרבה, הוא בכלל לא מנסה להתקרב לציבור החילוני...‏‎
נכון בהחלט!!
הוא וויתר על הרבה דברים והרבה מאוד כסף וכבוד ותהילה, בשביל לא להופיע מעורב, או דברים שהרבנים לא מאשרים.
וכל הכבוד לו על זה!!!

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תכלס תעשו חיפוש בגוגל בלי להיכנס לאתרים ותראו שם שכל האתרים וגם החילונים כתבו ש'התרגשנו מהשיר של שולי רנד' או סתם שמו שם תשיר. קידוש ה' או לא? (טוב תאמת עדיין לא ראיתי את הקליפ אז אין לי מושג, אבל סתם בדקתי וזה מה שראיתי).

*שאלה @מרשמלו מותר לי לבקש ממשהו פה באשכול שישלח לי קליפ שהוא כשר חוץ מזה שיש בוא נשים (כדוגמת שולי רנד) כל עוד אני אשה?

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

קבצים מצורפים

• זושא - פומבדיתא - ברוך השם - רמיקס (DJYehuda_Remix).mp3
    8.2 MB · צפיות: 39

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
*שאלה @מרשמלו מותר לי לבקש ממשהו פה באשכול שישלח לי קליפ שהוא כשר חוץ מזה שיש בוא נשים (כדוגמת שולי רנד) כל עוד אני אשה?
לא ניתן להעלות לפה!!
ניתן בדרך עוקפת ובתנאי שלא תיגרם תגובת שרשרת...

עקיבא60

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
מחרוזת להיטי המוזיקה החסידית 2018 עם הקלידן שמחה אברמצ'יק והזמר יוסף זאב בראווער

קבצים מצורפים

• מחרוזת להיטי המוזיקה החסידית 2018 עם הקלידן שמחה אברמצ'יק והזמר יוסף זאב בראווער.mp3
    11.5 MB · צפיות: 84

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
היה כאן בדיון ערבוב שלם בין הקליפ של רנד לראיון עם שטיינמץ.
על כל פנים השיר של שולי רנד מדהים, אבל הקטע עם הפריצות בקליפ לא מובן לי בעליל.
לדעתי שולי רנד (שלא כמו מוטי שטיינמץ) על אף שהוא משתייך לציבור החרדי הוא פונה "גם" לציבור החרדי אבל בעיקר לציבור הדתי לאומי וזה פירוש הקליפ האחרון
אבל השיר עצמו מדהים מסוגל לעשות סוויץ' רציני בבן אדם

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה