שיתוף “אמא שלי דיאטנית מס 1 בישראל...”

אלישבע פלדמן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
" שלוםלכולם, קוראים לי מוישי. אני אוכל פסטה עם קטשופ.
כן, ראיתם נכון, הפסטה שלו היא נבטים, והקטשופ הוא רוטב עגבניות 100 % ללא סוכר. אמא שלו דיאטנית מס 1 בישראל , יש לה מכון כושר והיא מרצה מסביב לעולם על פסיכולוגיה תזונתית ואיך לחנך ילדים לאוכל בריא בלי שירגישו מקופחים. מה אתם אומרים? ;););)
@סקצ'בוק
בהשראתך

קבצים מצורפים

• 08AEF464-354C-43E2-B34E-7BD1FA40755D.png
    08AEF464-354C-43E2-B34E-7BD1FA40755D.png
    6.3 MB · צפיות: 408

gafriris

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
חחחחח
מסכן.... בטח לוקח לו שעות ללעוס ת'נבטים האלה.... מזל שיש את הרוטב עגבניות שלא יתקע בגרון...חחחחח
הרגת אותי:ROFLMAO:
הציור מושלם!!!! אהבתי

לעניות דעתי

משתמש פעיל
" שלוםלכולם, קוראים לי מוישי. אני אוכל פסטה עם קטשופ.
כן, ראיתם נכון, הפסטה שלו היא נבטים, והקטשופ הוא רוטב עגבניות 100 % ללא סוכר. אמא שלו דיאטנית מס 1 בישראל , יש לה מכון כושר והיא מרצה מסביב לעולם על פסיכולוגיה תזונתית ואיך לחנך ילדים לאוכל בריא בלי שירגישו מקופחים. מה אתם אומרים? ;););)
@סקצ'בוק
בהשראתך
מעניין לצייר את האמא.

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
טוב שהוא סנוב באופי :cool:
הבעה מושלמת
והנבט שמשתלשל מהפה.. הורס

אלישבע פלדמן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
חחחחח
מסכן.... בטח לוקח לו שעות ללעוס ת'נבטים האלה.... מזל שיש את הרוטב עגבניות שלא יתקע בגרון...חחחחח
הרגת אותי:ROFLMAO:
הציור מושלם!!!! אהבתי
כןןןן
למרות שלא ידעת, לא נשמע לי ש100 רוטב בלח סוכר זה טעים.
טוב שהוא סנוב באופי :cool:
הבעה מושלמת
והנבט שמשתלשל מהפה.. הורס
כן , הוא חייב להתמודד איכשהו עם המצב... אחרי הכל... לומד מאמא שלו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה