דרוש מידע —- לוח 36

מצב
הנושא נעול.

my sound

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יום אחד אני רואה 36 שיחות שלא נענו ממספרים שונים אני מתחיל לחזור מספר מספר ולא גומר כולם אומרים לי שהם לא התקשרו אלי עד שחבר שלי מתקשר אלי בקול חנוק מצחוק ומספר לי שהוא שלח לי את המספרים דרך מערכת הספאם העונה לשם לוח 36 או פרימיום או מה שלא יהיה.
צריך לשים סוף לעניין הזה שאפשר לקבל צינתוק ממספרו של משאיר ההודעה פשוט קטסטרופה אין מילה אחרת

my sound

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ברור שנהנים למה לא אבל צריך להוריד את העניין הספציפי של צינתוק ממספרו של משאיר ההודעה

שמוליק שר

משתמש חדש
יום אחד אני רואה 36 שיחות שלא נענו ממספרים שונים אני מתחיל לחזור מספר מספר ולא גומר כולם אומרים לי שהם לא התקשרו אלי עד שחבר שלי מתקשר אלי בקול חנוק מצחוק ומספר לי שהוא שלח לי את המספרים דרך מערכת הספאם העונה לשם לוח 36 או פרימיום או מה שלא יהיה.
צריך לשים סוף לעניין הזה שאפשר לקבל צינתוק ממספרו של משאיר ההודעה פשוט קטסטרופה אין מילה אחרת
למי שלא הבין,
יש בפרימיום מודיעין חכם שמפנה לאנשי מקצוע.
״שושן הבירה״ קצת נפגע שהוא לא בנבחרת.
ולכן ממציא סיפורים מתחת לאדמה, מחפש משהו שלילי בכוח במערכת חינמית שעובדת למען הציבור 24 שעות ביממה!

שמוליק שר

משתמש חדש
אם יש לו אישור מועדת הרבנים לא מסתבר שיאשרו לו וויז טלפוני. אני יודע שהם נגד הרעיון הזה.
הוויז של פרימיום לא יראה איך להגיע - אלא ייתן זמן הגעה מדוייק על השנייה.
מסונכרן עם חברת ניווט עולמית בכל רגע נתון.
ניתן לשמוע לבד ב: 033090300 שלוחה 5

שלחתי להם מייל והם ענו שהמערכת כבר מוכנה לגמרי, אבל ההשקה נדחית לאחרי פסח בגלל העומסים החריגים והנתונים המשובשים של ערב פסח וחול המועד

שמוליק שר

משתמש חדש
ברור שנהנים למה לא אבל צריך להוריד את העניין הספציפי של צינתוק ממספרו של משאיר ההודעה
אלפי אנשים כל יום לא צריכים להעתיק מספרים ידנית בצורה מעצבנת - אבל איש אחד לא אוהב את זה ולכן ״צריך להוריד את זה״…
הגיוני.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
הוויז של פרימיום לא יראה איך להגיע - אלא ייתן זמן הגעה מדוייק על השנייה.
מסונכרן עם חברת ניווט עולמית בכל רגע נתון.
ניתן לשמוע לבד ב: 033090300 שלוחה 5

שלחתי להם מייל והם ענו שהמערכת כבר מוכנה לגמרי, אבל ההשקה נדחית לאחרי פסח בגלל העומסים החריגים והנתונים המשובשים של ערב פסח וחול המועד
כל הרעיון של וויז הוא זמן הגעה ביחס למסלול מסוים. אם המסלול לא ידוע - מה התועלת בזמן ההגעה כשיש יותר ממסלול הגעה אחד?

my sound

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
למי שלא הבין,
יש בפרימיום מודיעין חכם שמפנה לאנשי מקצוע.
״שושן הבירה״ קצת נפגע שהוא לא בנבחרת.
ולכן ממציא סיפורים מתחת לאדמה, מחפש משהו שלילי בכוח במערכת חינמית שעובדת למען הציבור 24 שעות ביממה
זה לא קשור למודיעין החכם ולנבחרת אנשי המקצוע זה בכלל מדור אחר אל תערבב
תשאירו את המודיעין החכם ואת נבחרת אנשי המקצוע שלכם רק פשוט שהדבר הזה של צינתוק ממספרו של משאיר ההודעה יגיע לקיצו נקודה!

m-blum

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

יוא"ב ארז

משתמש חדש
אני לא הייתי ממליץ על הקו יכול להיות המון בעיות דרכו ואפרט באיש את רעהו בשלוחה 7 קיימת אפשרות ללחוץ 5 במהלך שמיעת ההודעה ולקבל צינתוק ממספרו של משאיר ההודעה, מה הבעיה?? מישהו ירצה להטריד באופן מבהיל מישהו מה יעשה ?! יעשה הפניית שיחות מהנייד שלו למי שהוא רוצה להטריד אותו! יתקשר ללוח 36 יכנס לאיש את רעהו ומשם לשמיעת ההודעות ילחץ 5 ואז שוב חמש ושוב 5 וכל הצינתוקים שישלחו אליו יעברו לפלאפון של השני שהוא רוצה להטריד אותו והשני בתמימות יחזור לעשרות מספרים וישאל אותם אם הם התקשרו אליו, בקיצור המון אנשים סובלים מזה וצריך להביא את הדבר לקיצו במהירות האפשרית!!!!
בפועל אתה צודק (לא לגמרי כפי שפירטו כאן הכותבים הנוספים) באשר לאפשרות ההטרדות הטלפוניות אבל לדעתי אינך צודק באשר להכללה כי בקלות אני וכל אחד אחר יכול להביא לך מגוון אפשרויות וקלות יותר לשליחת צינתוקים לכל מי שתחפוץ בלי שהוא ידע שאתה עומד מאחורי המזימה כך שלראות בקו זה כדבר שלילי בגלל העניין שכתבת קצת לא הוגן...

טמיר ונעלם

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני חושב שהקו הזה פריצת דרך לקומה הכשרה, יש שם אופציות חכמות מאוד, הקטע של שליחת מספרים אכן קטע מעצבן, אבל באמת, אם מישהו ירצה להטריד את חבר שלו זה האופציה היחידה להטרדה? בגלל זה צריך לחסום את האפשרות של שליחת צינתוקים?
אגב, אני דיברתי לפני תקופה קצרה עם הבוס של הקו הזה, מקריא החדשות, להפתעתי (או להפתעת כמה אחרים) יש לו אותו קול בטלפון בשיחה רגילה, רק לא חתוך וברור של אולפן.
מה שמעניין אותי, מאיפה יש לו כ"כ הרבה כסף להפעיל את זה?
הוא הרי מקדיש כל יום כמה שעות בשביל הקו הזה, מעניין.

מענדיל טרייסטער

משתמש פעיל
עריכה תורנית

שישים ואחד

משתמש רשום
לאחרונה הקו הפך להיות תועמלן על מלא של מערכת הבחירות לרשויות המקומיות יש מועמדים שהוא עף עליהם ויש מועמדים שעל כל פיפס הוא יבקר אותם ויגיד שאין להם כישורים מתאימים לניהול עיר ויגחך עליהם ויגיד עליהם שאין להם בכלל סיכוי.. מעניין מה הוא יגיד במוצאי הבחירות אם יגלה שלא הכל הלך לפי מה שהוא חפץ..
לדעתי טוב יעשה הקריין שם הסבה למקצוע אחר - "מגיד מישרים" - הרי השיחות מוסר שהוא נתן שם בימים נוראים (מפי עצמו) היו ממש נפלאים..
כל טוב

שישים ואחד

משתמש רשום
עוד משהו אצלו מצד אחד הוא אומר כל מי שיש לו ביקורת שיעיר לו ואז כשמעירים לו מה הוא עושה? פשוט הוא חוסם לו את המספר.. משהו הבנאדם הזה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה