דרוש מידע ת.זהות חדשה שלא הפעלתי אותו כבר כמה חודשים

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לקראת הבחירות איך אני יכולה להפעיל את זה במהירות

tamar89

משתמש פעיל
מרכזשרות
*3450

באופן עקרוני כשקיבלת את התעודה היה צריך לאשר שקיבלת.. ואז היא מופעלת תוך יממה או משהו...

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היה לי אותו הדבר, התקשרתי למס' הנ''ל אבל זה לקח שעות עד שענו עד שבעצת ידיד שלחתי מייל ל
‫<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>‬
לקח קצת זמן אבל הם ענו בסופו של דבר הם ביקשו את מס' הת''ז וקוד מסירה ואח''כ הם שלחו הודעה שהת''ז מופעל.

אילה שולמן

משתמש פעיל
היה לי אותו הדבר, התקשרתי למס' הנ''ל אבל זה לקח שעות עד שענו עד שבעצת ידיד שלחתי מייל ל
‫<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>‬
לקח קצת זמן אבל הם ענו בסופו של דבר הם ביקשו את מס' הת''ז וקוד מסירה ואח''כ הם שלחו הודעה שהת''ז מופעל.
להיכן שולחים מייל? זה כתובת האתר מה שהבאת כאן?
תודה לעונים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
מה?
הייתי צריכה לאשר?
ואם לא?
לא אוכל להצביע?????

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
להיכן שולחים מייל? זה כתובת האתר מה שהבאת כאן?
תודה לעונים
נראה לי שזה גם הכתובת, לא שלחתי היום זה היה לפני איזה חודש ובדקתי בתיבת דואר יוצא וזה מה שהופיע בכתובת שאליו נשלחה, אגב לכתובת מייל הגעתי דרך האתר כך שאם זה לא המייל אז תחפשי באתר את הכתובת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה