שיתוף - לביקורת תפילין -הקסדה

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
"שמע ישראל"
"שמע ישראל"
"ה' אלוקינו"
ה"' אלוקינו"
"ה' אחד"
"ה' אחד"
מיד כששמעתי אותם מאחורי ביתן הציוד, ידעתי שזה שוב הוא. זה שניאור, החבדניק, שעם המדים ןהרובה, משכנע חיילים להניח רצועות וקוביות שחורות על הראש והיד.
אני לא יודע מה הכוח האדיר של הדבר הזה- תפילין הם קראו לו- אבל הוא- שניאור- מצליח לשכנע כמעט את כולם. איך הוא אומר לנו- "זה ההגנה שלנו מול האויבים!" מול טיעון כזה- מי יכול לעמוד מנגד? כשאנחנו רואים את החברים שלנו נופלים על ימין ועל שמאל, מי בשבי ומי.... כולנו רוצים לחיות!
זהו. השתכנעתי גם אני, רק הלילה נהרגו 5 חילים בפלוגה שלי. מי יודע? אולי גם לדרוזים זה מגן?

שיר ושבחה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
וראו כל עמי הארץ כי שם השם נקרא עליך
ויראו ממך
רק חבל שהם לא נכנסים רגלית מעוטרים בתפילין של ראש.
6525415ce5581_1696940380.jpeg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה