קורונה תעסוקה לילדים לסגר

אני מאמין ...

משתמש רשום
עיצוב גרפי
רציתי לשתף אתכם בתעסוקה מושלמת לילדים.
הילדים שלי טיפסו על הקירות משיעמום, ומאז שקניתי להם את המשחק הזה יש שקט בבית. זה מעסיק אותם כל שעות היום!!
ממליצה בחום :D ;) :) :D :rolleyes:
צרפתי קטלוג

קבצים מצורפים

• קטלוג לגו לסגר 3.pdf
    4.8 MB · צפיות: 145
נערך לאחרונה ב:

On control

משתמש פעיל
מה איכות החלקים? והאם זה מתחבר היטב לדופלו המקורי?

רמזור ירוק

משתמש רשום
D I G I T A L
המסלולים נראים מרתקים ממש!!
איפה ניתן מזמינים? לא רואים בקטלוג...

רחפן

משתמש רשום
המסלולים באמת מרתקים הילדים שלי משחקים בזה שעות על גבי שעות
אני הזמנתי בטלפון:054-854-8812
בהצלחה

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מותר לתת עוד רעיונות?
נתתי לילדה לצלם כל מיני דברים בבית ממש מקרוב
בערב אבא ישב והיה צריך לנחש מה זה כל דבר.
(מי שזוכר היה פעם בזרקור "תמונה טמונה")

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה