דרוש מידע תנור אפיה משולבת דו תאי

קפה הפוך

משתמש צעיר
שלום רב.

אנחנו צריכים עכשיו לקנות תנור אפיה דו תאי כמובן בהכשר הבד"ץ אשמח לשמוע המלצות וכמובן מעלות וחסרונות.

תודה רבה.

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי דלונגי
מרוצה מאד מהתנור!!!!
מהכיריים פחות
פגשתי יותר חזקות בהרבה...

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
יש לי בלרס ואני ממש מרוצה, עובדמעולה גם הכיריים וגם התנור.
התא העליון קצת קטן אבל יכול להיות שזה הגודל הסטנדרטי בכל התנורים.

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי בילד אין של teka. סוס עבודה!!
מאד מאד מרוצה! גם איכותי וגם נראה מהמם

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אם את שואלת אותי, עדיף שניים חד תאיים ולא אחד דו תאי.
בדו-תאי אי אפשר לאפות בו זמנית, בשני תנורים - כן.
אגב, אפשר גם תנורונים גדולים (=טוסטר אובן, בלשון העם. המבחן הוא אם הדלת היא בעלת זכוכית כפולה. לסול, למשל, יש תנורון מעולה ממש), הם מעולים ממש!

גילול

משתמש מקצוען
אם את שואלת אותי, עדיף שניים חד תאיים ולא אחד דו תאי.
בדו-תאי אי אפשר לאפות בו זמנית, בשני תנורים - כן.

מניין לך ולמה ??
יש לי דו תאי, וקורה הרבה שהם פועלים בו זמנית.

2 חד תאיים זה בד"כ בילד-אין, לא לכולם זה אפשרי ונשמע שהיא מחפשת תנור דו תאי משולב.

בכ"א לי יש סאוטר כבר 7 שנים
מרוצה מאד, אופה לי הרבה מחמאות...

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מנסיון.
בתנורים החדשים (גם מלפני 10 שנים) אין אפשרות לעבודת שני תאים בו זמנית, אלא אם כן טכנאי טיפל בהם.

יש גם בילדאין דו תאי, וזה ממש ממש ממש לא מומלץ. זה קו יצור מיוחד לציבור חרדי, והיות שזה יצור מוגבל מאד ומס' הפריטים אינו גדול - יש לזה השפעה ישירה על האיכות ועל חלקי החילוף, אם צריך.

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מנסיון.
בתנורים החדשים (גם מלפני 10 שנים) אין אפשרות לעבודת שני תאים בו זמנית, אלא אם כן טכנאי טיפל בהם.

יש גם בילדאין דו תאי, וזה ממש ממש ממש לא מומלץ. זה קו יצור מיוחד לציבור חרדי, והיות שזה יצור מוגבל מאד ומס' הפריטים אינו גדול - יש לזה השפעה ישירה על האיכות ועל חלקי החילוף, אם צריך.

כבר שנים שיש תנורים דו תאיים שפועלים בו זמנית.
גם לקינג וגם לסאוטר ועוד.

לא בילד אין.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לא ידעתי.

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מנסיון.

אז אצלי יש דו תאי בילד אין, עובד בו זמנית ומותר מבחינה הלכתית, וכמו שציינתי למעלה, עושה את העבודה היטב!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה