דרוש מידע תמ"א 38

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם אתם גרים בבניין שעובר תהליך תמ"א 38, כמובן שאתם סובלים מבעיות, אתגרים, קשיים מיוחדים, אשמח שתשתפו מידע ונסיון שיכול להיות לעזר לכולם -
אני אשתף מנקודת מבט שלי - לאחר שמזה כשנתיים אני גר בשכירות בדירה באמצע תמ"א, כעת אני עובר לדירה משלי שגם שם התחילו תמ"א בחודשים האחרונים, אני מתוסכל ברמות, הקשיים קיימים ומורגשים בכל יום ויום, בכל ימות השנה לכל אורך הדרך.
על קצה המזלג אמנה כמה מהאתגרים - רעש, ריח רע של בניה, יתושים, עכברים, מקקים, ערבים, גישה מסוכנת, מדרגות מסוכנות, קידוחים בשעות הבוקר המוקדמות, חוסר אוויר וחמצן בבית, ניתוקי חשמל ומים, בעיות חנייה, נזילות מים, עובש בתוך הבית, ועוד ועוד...
אשמח שאנשים שמכירים גם את ההתמודדות הזו או שיש להם חוויות מעניינות בנושא - יביעו את דעתם וישתפו את אשר על ליבם, כך נוכל לקיים "דאגה בלב איש ישיחנה", עם עצות, רעיונות, פתרונות לבעיות שעולות, וכל הברקה או כיוון חשיבה מעניין.​

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה