תמ"א בבני ברק

רבקי100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
שאלה לבני ברקים:

מישהו מכיר בניין בבני ברק שעבר תמ"א 38? או תוכנית שהוגשה ואושרה?

בבקשה, רק מנסיון שלכם...

תודה!

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי נסיון בתמ"א בב"ב, אבל עד כמה שידוע לי הוסכם בין העיריה ורבני העיר שלא מגישים תמ"א בעיר בכלל. (בגלל שחלק גדול מדיירי דירות הגג בנו על הגג המשותף, בהיתר או שלא בהיתר, ועלולות להתפרץ מריבות שכנים בסדר גודל הזוי)

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אנדי;1474434:
אין לי נסיון בתמ"א בב"ב, אבל עד כמה שידוע לי הוסכם בין העיריה ורבני העיר שלא מגישים תמ"א בעיר בכלל. (בגלל שחלק גדול מדיירי דירות הגג בנו על הגג המשותף, בהיתר או שלא בהיתר, ועלולות להתפרץ מריבות שכנים בסדר גודל הזוי)
האם זה חוקי הסכם כזה?

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא בטוחה.
אני יודעת שהיה בנין בפאתי בני ברק שהיה סביב זה סיפור שלם עם תביעות ודיני תורה. לא יודעת מה היה בסוף.
אבל ההגיון מאחורי זה ברור.

ck

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
היו בעבר מספר דיונים בבתי משפט בזמן יעקב אשר. והעייריה זכתה בדיונים. למעט מקרה אחד ברחוב הרצל נראה לי מספר 95 ששם הענין קצת שונה, אבל באופן כללי ,אנשים שהשקיעו את כספם בתמא בב"ב הפסידו

maty

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
עוד לפני סכסוכי שכנים וחזקות....
תמ"א 38 מאושר גם ביחס לנתוני סביבה, בב"ב אין נתונים סביבתיים מתאימים ל8 משפחות נוספות בכל בנין.... גני ילדים, בתי ספר, גינות ועוד....

רבקי100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אני שוב מדגישה: מניסיון אישי שלכם, מכירים?

כי גם אני שמעתי שהעירייה לא מאשרת תמ"א כדי לא לגרום למחלוקות אין סופיות ותביעות נגד דיירים שבנו. השאלה אם זה באמת סוף פסוק?

השכנים בבניין מתנגדים לבנייה על הגג בטענה שמתמ"א כולם ירוויחו, ולא רק דיירי הקומה האחרונה. השאלה אם צודקים או שבכלל לא רלוונטי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה