דרוש מידע תמת תשפג

לבביים

משתמש רשום
שמעו סיפור: מוצאי ראש השנה אני פותח את הפלאפון ואני מגלה שיחה שלא נענתה מאמצע החג, אני חוזר אל המספר מסקרנות, ושומע... ברוכים הבאים אל מוקד רישום וסבסוד למעונות יום בזרוע העבודה... וכו'
יש סיכוי שעובדים על התיקים שלנו בשבתות וחגים???

סנפירית

משתמש פעיל
שמעו סיפור: מוצאי ראש השנה אני פותח את הפלאפון ואני מגלה שיחה שלא נענתה מאמצע החג, אני חוזר אל המספר מסקרנות, ושומע... ברוכים הבאים אל מוקד רישום וסבסוד למעונות יום בזרוע העבודה... וכו'
יש סיכוי שעובדים על התיקים שלנו בשבתות וחגים???
ברור, הרבה עובדים מהבית.
ראיתי את זה בעוד משרדים ממשלתיים לא רק בתמת.

י.י.ד.ש.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מישהו יודע באיזה תאריך הם אוחזים מהגשת הטפסים?

דני לוי

משתמש רשום
אשמח לעזרה דחופה
ניסיתי מס' פע' להשלים מסמך
אך הוא לא נותן לי מהסיבה הזו,
משהו יודע מה אני אמורה לעשות ניסיתי להמיר לכל מיני אופציות אבל עדיין אותה הערה.... :(
1664691528454.png

הני :)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
לא בטוח שיש קשר לתאריכים
אני הגשתי ב 15/8 ועדיין אין לי דרגה
ופרסמו פה כמה שהגישו יותר מאוחר וכבר קיבלו
כבר קיבלת את הדרגה?
כי אני הגשתי ב 23/08 ועוד לא קיבלתי....

הני :)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה