דרוש מידע תמת תשפג

יועצת נישואין

משתמש פעיל
שאלה
היכן אפשר לראות טבלה של ההכנסות הנצרכות כדי לקבל דרגה
ולפי כמה ילדים וכו'
וכן כמה משוער התשלום החודשי אחרי קבלת הדרגה
תודה רבה

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
שאלה
היכן אפשר לראות טבלה של ההכנסות הנצרכות כדי לקבל דרגה
ולפי כמה ילדים וכו'
וכן כמה משוער התשלום החודשי אחרי קבלת הדרגה
תודה רבה
זה של שנת תשפ"ב
סכום ההשתתפות ככל הנראה השתנה מעט

ישראל - WinBot

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אשתי קיבלה דמי הבראה גבוהים החודש(אנחנו יכולים להגיש רק תלושים של 5,6,7 כי היא חזרה מחל"ד), האם זה מחושב לברוטו רגיל או שהם מחלקים את הסכום על פני כל השנה?

א.א.א.א.

משתמש רשום
הגשתי בקשה ב 28.07 והיה עדיין סטטוס חדש, התקשרתי אליהם הבוקר, בדקה שיש את כל המסמכים וסדרה לי את הדרגה
ואגב, הגשתי תלושים מרץ אפריל מאי
בהצלחה לכולם!

גברת חוקרת

משתמש פעיל
מישהו יודע איך המענה במוקד הטלפוני השנה?
זמני המתנה סבירים או קטסטרופלי כמו שנה שעברה?

תמי היין

משתמש מקצוען
מענה טלפוני מזעזע.
הייתי מס' 140 בתור כשהתקשרתי אי פעם הבוקר.
כרגע אני 40 ומשהו בתור.

תמי היין

משתמש מקצוען
סיכום הבוקר (התקשרתי לבדוק למה לא סידרו לי דרגה אחרי תוספת מסמכים בעדכונט):
שעה ו-45 דקות חיכיתי לנציגה,
5 דקות עד שהיא הקלידה נתונים ובסוף אמרה לי - רק רגע, אני מבררת,
כ- 7 דקות חיכיתי לסיום הבירור שלה,
ובסוף היא ענתה- העברתי את הבקשה שוב, ייקח כמה ימים, זה בנוסף לכמה ימים שאני כבר מחכה, אחרי שהגשתי את העדכונים.
(ממש כאב לי הלב לנתק אחרי כ"כ הרבה זמן המתנה)

אין שום אכיפה על המשרד הזה? הגיוני שמושיבים אנשים לחכות שעות לנציגת שירות?

ציביה

משתמש צעיר
בהמודיע (מדורים) היה כתוב היום כך:
לשאלת רבים נציין, כי על פי המידע שבידינו ובהתאם לבירורים שערכנו, למרות הפרסומים השונים בנושא, במשרד הכלכלה לא הספיקו להתארגן ובשנת הלימודים הנוכחית ככל הנראה ובהנחה שלא יהיו שינויים בלתי צפויים, עדיין לא תחל לפעול מערכת הסינכרון בין משרד הכלכלה לביטוח לאומי, וגם מי שיגיש את הבקשה בהמשך השנה עדיין ידרש להגיש את כל המסמכים ותלושי השכר, כך שאין סיבה להתעכב עם הבקשה.
ורק בשנת הלימודים הבאה תשפ''ד צפוי הסינכרון לפעול (אם לא יהיו עיכובים נוספים) ואז אכן נתפטר מהצורך לאישור הדרגה, כי המידע יהיה מסונכרן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה