תמת-דרגה במעונות יום

יוד מם

משתמש רשום
כמה שעות מינימליות יש לעבוד על מנת לקבל את הדרגה המקסימלית?

תודה

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם אני עצמאית ובעלי אברך
כמה שעות שבועיות צריך כל אחד? כמה תלושים צריך אברך?
האם צריך לדווח גם על הכנסה מהכולל וגם על ההכנסה מהעבודה הנוספת?
ההכנסה לנפש מחושבת לפי חודש? זאת אומרת - כל חודש שתהיה הכנסה לנפש פחות מ 2036 או ל- 3 חודשים (בסימולטור החישוב הוא לפי 3 חודשים)
באיזה חודש מגישים את הבקשה לקביעת דרגה?

תודה על כל תשובה זה יעזור לי מאד!

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אודה לתשובות לשאלות שלי.
יישר כח!

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הסתבכתי עם כל השאלות...

אתם יחד (עצמאית + כולל + עבודה נוספת) צריכים להרוויח פחות מ2036 בחודש לכל נפש מהמשפחה.
אברך כולל אם יש לו תלוש מעבודה צצריך שזה יהיה על 1 שעות שבועיות ומעלה.

עדיין לא נפתחה ההרשמה לשנה הבאה , היא תפתח באזור יולי, ואז תצטרכו להגיש 3 תלושים רצופים מתוך החודשים שיבקשו.

sh12

משתמש מקצוען
נכתב ע"י 3012;1508891:
אם אני עצמאית ובעלי אברך
כמה שעות שבועיות צריך כל אחד? כמה תלושים צריך אברך?
האם צריך לדווח גם על הכנסה מהכולל וגם על ההכנסה מהעבודה הנוספת?
ההכנסה לנפש מחושבת לפי חודש? זאת אומרת - כל חודש שתהיה הכנסה לנפש פחות מ 2036 או ל- 3 חודשים (בסימולטור החישוב הוא לפי 3 חודשים)
באיזה חודש מגישים את הבקשה לקביעת דרגה?

תודה על כל תשובה זה יעזור לי מאד!

אנסה קצת.
1. עצמאית - אין לי מושג (אני שכירה)
2. שעות שבועיות - שוב, לעצמאית אין לי מושג.
לאברך - לפחות 10 שעות שבועיות.
3. צריך לדווח על כל הכנסה.
4. ההכנסה לנפש מחושבת לפני חודש אבל מתחשבים גם בחודשים הנוספים, כלומר - לא יתנו דרגה לפי חודש אחד קיצוני לא להורדת דרגה ולא להעלאת דרגה.
5. הגשת הבקשה לקביעת דרגה - בעת הרישום.
באם את חוזרת מחופשת לידה - ידרשו מסמכים מלפני היציאה לחופשת הלידה + חודש שאחרי החזרה מחופשת הלידה.
באם הנתונים משתנים במהלך הזמן שבין הרישום לתחילת השנה - תוכלי לבקש שינוי דרגה בהתאמה לנתוני השכר המעודכנים.
6. הרישום בתמ"ת הוא בד"כ באזור חג הפסח.

sh12

משתמש מקצוען
נכתב ע"י זה אני;1510369:
הסתבכתי עם כל השאלות...

אתם יחד (עצמאית + כולל + עבודה נוספת) צריכים להרוויח פחות מ2036 בחודש לכל נפש מהמשפחה.
אברך כולל אם יש לו תלוש מעבודה צצריך שזה יהיה על 1 שעות שבועיות ומעלה.

עדיין לא נפתחה ההרשמה לשנה הבאה , היא תפתח באזור יולי, ואז תצטרכו להגיש 3 תלושים רצופים מתוך החודשים שיבקשו.

בכדי לקבל הנחה - הבעל האברך צריך לעבוד לפחות 10 שעות שבועיות ולא מספיק שעה שבועית אחת.
באם האב אברך ללא עבודה - התשלום הוא בדרגה אחת גבוהה יותר ממבחן ההכנסות.

מיכל+

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י sh12;1510374:
בכדי לקבל הנחה - הבעל האברך צריך לעבוד לפחות 10 שעות שבועיות ולא מספיק שעה שבועית אחת.
באם האב אברך ללא עבודה - התשלום הוא בדרגה אחת גבוהה יותר ממבחן ההכנסות.
חוק חדש שהתווסף בשנה שעברה:mad:
מעניין אותי לדעת, אני היחידה שנפגעתי ממנו?
השנה (תשע"ה) רציתי לשלוח למעון אבל בהתחשב בנתונים (מעל 1000 ש"ח לילד אחד בדרגה 4) נאלצתי לשלוח לגן פרטי.
אני בעד לארגן עצומה...

דרגה טובה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מיכל+;1510404:
השנה (תשע"ה) רציתי לשלוח למעון אבל בהתחשב בנתונים (מעל 1000 ש"ח לילד אחד בדרגה 4) נאלצתי לשלוח לגן פרטי.
אני בעד לארגן עצומה...

בסוף, בהתערבותו של חה"כ הרב יעקב ליצמן תוקנה האפליה הזאת.
גם אברכים קיבלו את ההנחה שמגיעה להם לפי מבחן ההכנסה.

אחותי הייתה אמורה לקבל דרגה 3 וקיבלה בתחילת השנה דרגה 4 כיון שבעלה אברך, אבל לפני כחודשיים היא קיבלה רטרואקטיבית דרגה 3 לכל השנה!

באמת הרבה לא יודעים את זה וחבל.

מגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י מיכל+;1510404:
אני בעד לארגן עצומה...

לא נראה שיש מה לעשות, זה חלק מהגזירות של הממשלה....
הבנתי שמעון עולה בסביבות עוד 100 ש"ח לחודש יותר ממשפחתון, ייתכן והיה שווה לך לשלוח למשפחתון
וכן ההפרש בין דרגה 3 לדרגה 4 הוא לא 1000 ש"ח אלא הרבה פחות בסביבות ה100-150 ש"ח, וכן תלוי בגיל הילד
לכן הרבה שהבעלים אברכים שלחו השנה למשפחתונים. - כי יוצא שמשלמים כמו שבעבר שילמו במעון.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אתרי;1510419:
בסוף, בהתערבותו של חה"כ הרב יעקב ליצמן תוקנה האפליה הזאת.
גם אברכים קיבלו את ההנחה שמגיעה להם לפי מבחן ההכנסה.

אחותי הייתה אמורה לקבל דרגה 3 וקיבלה בתחילת השנה דרגה 4 כיון שבעלה אברך, אבל לפני כחודשיים היא קיבלה רטרואקטיבית דרגה 3 לכל השנה!

באמת הרבה לא יודעים את זה וחבל.
באמת?
איך משיגים את זה?
גם אני קיבלתי דרגה 4 כי בעלי אברך

דרגה טובה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י GRN;1510437:
באמת?
איך משיגים את זה?
גם אני קיבלתי דרגה 4 כי בעלי אברך

תתקשרי למשרד הכלכלה.
אם שלחת בתחילת השנה טופס דיחוי מהצבא ולא קיבלו את זה, את אפילו לא צריכה לשלוח שוב. יש להם במאגרים.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אתרי;1510449:
תתקשרי למשרד הכלכלה.
אם שלחת בתחילת השנה טופס דיחוי מהצבא ולא קיבלו את זה, את אפילו לא צריכה לשלוח שוב. יש להם במאגרים.
לא שלחתי טופס דיחוי בכלל.

מיכל+

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אוקיי. למי יש היום טופס דיחוי? לכל אלה שאמורים להתגייס ולא מתגייסים...?
פעם היו הולכים כל חצי שנה. עכשיו- לא בדיוק ברור מה הסיפור שם.
תכל'ס, אברך שרק לומד בכולל, בלי עבודה מהצד ובלי דיחוי (למי יש?)- אמור לקבל דרגה נוספת.
אני אשמח לשמוע שזה תוקן.

שרה רבקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא תוקן. זה היה כך מלכתחילה. אברך עד גיל 23 יש לו דיחוי ולא פטור. רק במקרה הזה - הלא עולה דרגה.
כל השאר (שזה ממש רובם) עולים דרגה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה