תמחור

אילוש

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מצגת בת מצווה שעשויה רובה מתמונות+ קצת סרטונים, מעט כיתובים.
רוב המצגת זה תמונות מתחלפות לפי הקצב עם אפקטים.
משהו כמו 10- 20 דקות.
כמה אתם לוקחים?

הפקות ברמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
שימי לב, כתבת סרט באורך בין 10 ל20 דקות.
המחיר הוא שונה מאד.
הרי 20 דקות זה ארוך פי 2 מ10 דקות - ולמרות שזה נשמע פשוט.
זה כפול זמן עבודה!!!!

אני לוקחת על סרט בת מצווה החל מ800 ש"ח. (ויש הרבה קריטריונים למחיר)
בהצלחה!

אילוש

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
סרט שכולו מורכב מאפקטים? (בלי אפטר אפקט)
איך אתם לוקחים? לפי דקה של הסרט? מחיר גלובלי?
אשמח אם תפרטו.

kosta770

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
לפי שעות 50-150 שקל לשעה תלוי בעבודה..

אילוש

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
הבעיה בתמחור לפי שעות שהרבה רוצים מחיר מראש, וגם החישוב לא כ"כ מדוייק (אני תמיד מורידה...).
יש מחיר גלובלי למצגת שרובה תמונות, הסרטות כיתובים ומורכבת מאפקטים-
מחיר ל- 10 דקות.
מחיר ל- 15 דקות, וכן הלאה?

hafakot

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ראשית- תגבילי את כמות התמונות. אנשים יכולים לתת לך כמות מסחרית או לתת לך למיין וכו'. ומצגת יכולה לצאת לך גם חצי שעה ויותר , את תעבדי המון והם לא יעמדו במחיר. למשל- 10 תמונות ילדות, 15 תמונות מימי ביה"ס וכדו'- סתם זרקתי מספרים)

ב. מצגת של 10 דקות ממוצע עם אפקטים בפרמייר תמונות וכתוביות. אני לוקחת בין 500 ל800. ואני נותנת דרך כלל מחיר גלובלי. לאנשים פרטיים נח לדעת מראש כמה הם משלמים.

אילוש

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
השאלה שלי- אין במצגת משהו מיוחד- זה לא קצת יקר? בד"כ זה נראה יקר לאנשים... אני בקשתי 400 והם אמרו שזה יקר...

hafakot

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ayala l;1580279:
השאלה שלי- אין במצגת משהו מיוחד- זה לא קצת יקר? בד"כ זה נראה יקר לאנשים... אני בקשתי 400 והם אמרו שזה יקר...
זה מאד תלוי כמה זמן את עובדת, הנסיון שלך...
אם את מתחילה וזה נותן לך פוש קדימה- לכי על זה
אבל אם את מוצפת עבודות וזה יתפוס אותך לשבוע (כולל הערות ותיקונים)=400 ש"ח זה לא לענין.
400 ש"ח זה מחיר יפה בהחלט ומינימלי, לרדת מזה זה כבר לא שייך. כי אם הם רוצים משהו ממש פשוט, משהו מהמשפחה יכול להריץ תמונות במובי מייקר בחינם.

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה תלוי מאד אם השתמשת באפקטים מוכנים או שיצרת באפטר.
אם רק פתחת את האפטר המחיר קופץ... וכמובן שהסרט יהיה ברמה גבוהה יותר...
זה גם תלוי אם את עמדת וסרקת את התמונות או שקיבלת אותם מוכנים....

אילוש

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י שושי א.;1580299:
זה גם תלוי אם את עמדת וסרקת את התמונות או שקיבלת אותם מוכנים....
על סריקת תמונות- כמה לוקחים?

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא שמעתי על מישהי שלוקחת על כזה דבר 400 שח....!!!!
אם זה ממש פשוט 700, 800 זה המינימום וגם זה מחיר די זול....
את חייבת להעריך את עצמך קצת יותר!
וחוץ מזה שאנשים משלמים וזו עובדה.

אילוש

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י שושי א.;1580311:
לא שמעתי על מישהי שלוקחת על כזה דבר 400 שח....!!!!
אם זה ממש פשוט 700, 800 זה המינימום וגם זה מחיר די זול....
את חייבת להעריך את עצמך קצת יותר!
וחוץ מזה שאנשים משלמים וזו עובדה.
אני יכולה להגיד לך שאמרו לי שיש כאלה שלוקחות גם פחות!

hafakot

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ayala l;1580303:
על סריקת תמונות- כמה לוקחים?
אני מעדיפה לקבל אלי לסריקה כי הסורק שלי באיכות מעולה וחותך אוטומטית תמונות ואני סורקת באיכות ובצורה שנח לי לערוך.
פעם הביאו לי תמונות סרוקות וזה היה נורא (הפוכות, מצורפות...) מאז אני סורקת.
באשר לתמחור- זה מאד תלוי בפרוייקט. אם הפרוייקט מורכב ויקר אני לא מתעכבת, ומכניסה הכל כלול במחיר. אבל אם זה פרוייקט קטן ויש בו הרבה תמונות סרוקות, אני מתמחרת את זה ב2-4 ש"ח לתמונה, למרות שבפועל הכנסתי תמיד הכל בגלובאלי וגם את זה לקחתי בחשבון.

באופן אישי- אני מתחשבת גם במצב בכספי של הלקוח ומשתדלת להכניס בתקציב שהוא מרשה לעצמו את מיטב האיכות וההשקעה.אבל זה לא לתמחור היבש, יותר לפן האנושי.

חלק מהשאלות שאני שואלת:
מה התקציב לסרט(לקוח שלא יכול לשלם יותר מ500 אני אשתדל להציע לו משהו ב500) איכות החומר, מי צילם ובאיזו מצלמה (יש סרטונים שמעכבים לי את הפרוייקט בתיקוני צבע, בחיתוך וכו'), תמונות סרוקות או דיגיטליות וכמות התמונות, אורך סרט מירבי...

לפני שאני יודעת מה החומר פחות או יותר ומה בדיוק נדרש ומוסכם אני לא נותנת מחיר.

shoshy

משתמש רשום
אני לוקחת לפי דקה בסביבות המאה ש"ח לדקה של מצגת

גרנולה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ayala l;1580318:
אני יכולה להגיד לך שאמרו לי שיש כאלה שלוקחות גם פחות!

את לא אמורה להתייחס לזה בכלל! אני גם מכירה כאלו שלוקחים על זה אלפיים ש"ח וכאלו שעושים בחינם...
כל אחד יכול לספר לך מה שבא לו. גם אם זה אמיתי, זה לא אמור להזיז לך.
אני מדברת מתוך נסיון (גם של עריכה).
גם אני בתחילת דרכי חשבתי כמוך ;). ואגב, כמעט לכל מחיר כמעט כולם יגידו שזה יקר....

בהצלחה!

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
שמעתי על בחורות שלוקחות מחיר של 200 ש"ח למצגת בת מצוה, העריכה נעשית כמובן בתוכנות חובבניות, והשכר לשעה- כ 10 ש"ח, שכר בייביסיטר.
מחיר של עורכת מקצועית מתחילה ללא נסיון- שרכשה ציוד, ושילמה הרבה על לימודים, הוא לא פחות מ 40 ש"ח לשעת עבודה.
תעשי חשבון כמה שעות עבדת ולפי זה תקחי.
אבל הדבר הכי חשוב- לא מתחילים לעבוד על פרוייקט לפני סיכום מחיר ואישור בכתב.

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לא פחות מ800,
כל מחיר פחות הוא התאבדות על מזבח הלקוחות:p
סרט משפחתי הוא מהסוג שמשלמים לך הכי מעט ויוצאים הכי ביוקר מבחינת שעות עבודה.
יש לסכם בכל מראש ובכתב: (אפילו במייל)
מחיר עבור דקות סרט מוכנות: למשל 1200 ש"ח עד 8 דק'
כל דקה נוספת מוכנה (ולא משנה מה רץ בה) היא X00 שקלים
מה נכלל במחיר?
סריקה של עד 200 תמונות (למשל), תיקונים פעם אחת מרוכזת ועוד פעם אחת בלבד לפינישים, פעימה נוספת של תיקונים היא 00X שקלים, מבנה הסרט לא יכול להשתנות לאחר תחילת העבודה, הסרטות תמחור נפרד, קליפ שירה תמחור נפרד.
ועוד משהו: תאריך יעד: הוא לא יאוחר מתאריך נקוב מסוים משום שמסיבות משפחתיות נטיותן לזוז פתאום מהתאריך הלחוץ. את לקחת את העבודה כי ידעת שלא יזיק לך עוד 1500 ש"ח השבוע, אבל לא בשביל שזה ימרח חודשיים.
וגם את זה לעגן בתוספת מחיר ובתשלום מלא עד לתאריך X.
בהצלחה.

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בס"ד,
תשובה מצויינת!
חשיבות הלו"ז, גבוהה ביותר.
לדוגמה ביקשו שאערוך מצגת משפחתית כולל צילומים/וידאו לסבא... דברו איתי על הנושא במשך כמה שבועות, אבל הבנתי שזה לא ילך...
א. הדגשתי בפניהם - נקודת זמן לקבלת לקבלת החומר המצוי, זמן ביצוע הצילומים וזמן הגשת תסריט.
ב. תמחרתי להם בנפרד עריכה וצילום.
ראיתי כי הזמן דוחק וירדתי מהנושא בחביבות.
בסופו של דבר אחת הבנות שם הכינה משהו מצומצם בפאואר פוינט והם ברכו על המוגמר.
אל תכנסו לפרוייקטים בלחץ זמן וסיכון שעות נוספות ללא תשלום (במחיר גלובלי). לא שווה הסיכון הנפשי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה