תמונות יער

שר>ה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שלום לכולם,
אני צריכה תמונות טובות של יער בן שמן (או יותר נכון יער ים תיכוני-אורנים וכו')
לא משהו מחו"ל.
אשמח להענותכם המהירה.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נהוג לציין אם מדובר בבקשת עזרה חינם או ברצון לרכוש במחיר מלא ממישהו שזהו תחום פרנסתו.

יעקב דיויד

משתמש צעיר
צילומים מקסימים ומיוחדים לטעמי שצילם חבר מוכשר במצלמה שלי [אני לא מצלם נופים כך שאין משלי] ואני מאמין שאין לו בעיה להשתמש בצילום כי אף פעם הוא לא ביקש ממני אותו...
גם יער וגם אורנים....
צילום: יאיר שמואלי

קבצים מצורפים

• DSC_0185.JPG
    2.8 MB · צפיות: 10
  • DSC_0156.JPG
    3 MB · צפיות: 9
  • DSC_0189.JPG
    3.1 MB · צפיות: 11

מיכאל דב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י יעקב דיויד;880382:
צילומים מקסימים ומיוחדים לטעמי שצילם חבר מוכשר במצלמה שלי [אני לא מצלם נופים כך שאין משלי] ואני מאמין שאין לו בעיה להשתמש בצילום כי אף פעם הוא לא ביקש ממני אותו...
גם יער וגם אורנים....
צילום: יאיר שמואלי

מעניין הקשר שלך עם הצלם הנסתר!

בכל מקרה נהוג באופן כללי לא להעלות תמונות שאינם של המעלה לפורום כלל!!
לא רק ברמה אתית אלא למען הסדר הטוב !

בהצלחה

יעקב דיויד

משתמש צעיר
צודק.... אלמד להבא!
אבל מאחר שכבר העלתי את הצילומים שלו אשמח לקבל את המספר טלפון שלו בהודעה אישית ולקבל את רשותו.. [יש לי טלפון חדש כך שאין לי] אלא א"כ החוק אומר שבכול אופן צריך להסיר אז הסיר מיד..
ואגב יצא לי להכיר הכרות קטנה עם עוד מחבריך הצלמים...

יעקב דיויד

משתמש צעיר
אוקי הרגע השגתי את המספר בכוחות עצמי ודברתי עם יאיר והוא אמר שין שום בעיה ואפי' שמח... וגם קישור לדף הזה הוא קיבל.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה