דרוש מידע תלמוד תורה חמדת התורה ברמת שלמה ירושלים

ורוד

משתמש חדש
מי שיש ברשותו מידע אודות ת"ת "חמדת התורה" ברמת שלמה נספח לקבל פרטים אודות:
סגנון, אוכלוסיה, רמה לימודית וכו'.
אודה מאוד לקבל מידע בהקדם.

Miller

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
חיידר מעולה השאלה היא איזה סגנון אתם?

noa5675

משתמש רשום
חיידר מצוין, אחים שלי למדו בו לפני כמה שנים, רמה מצוינת הנהלה אכפתית

הני כגנס

משתמש מקצוען
לאיזה חוג משתייך?
איזו אוכלוסיה?
לאיזה ישיבות ממשיכים?

noa5675

משתמש רשום
המשיכו לישיבות מצויינות "תורת רפאל" "אור אלחנן" וכו (זה היה לפני כמה שנים תבדקי שלא השתנו דברים מאז)
לא חוג ספציפי, משפחות מצויינות ברכס

mwyw

משתמש רשום
לאיזה חוג משתייך?
איזו אוכלוסיה?
לאיזה ישיבות ממשיכים?
ליטאים קלאסיים הילדים שלי שם ואני מרוצה מאוד הנהלה מדהימה וקשובה יחס אישי לכל תלמיד
ובסוף הולכים לכל ישיבה בירושלים שהתלמיד וההורים חושבים שמתאים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה