תלמדו לא לענות טלפונים לא מוכרים

חיימיענקל

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
לאחרונה תופעה בארץ אנשים מתקשרים ממספריים מוזרים
וזה עולה המון כסף
זהירות לא לענות
לדוגמא עכשיו התקשרו אלי ממספר 0501231231
זה נראה מספר רגיל אבל זהירות זה אותו עוקץ כמו המספריים +79200000000000 או 0501234567
הבעלי המוסר אומרים על זה
שצריך ללמוד לא לענות לכל מי שמחייג אליכם
אם זה לא אחד שאתם מכירים על תענו זה יעלה לכם ביוקר
באחד מהאשכולות כאן הביאו כתבה מהטלוויזיה שמסביר את כל התהליך של זה ואמר שזה עולה 70 דולר למי שענה או למי שחזר למספריים אלו

התורה חסה על ממונו של ישראל
נא להפיץ מידע זה

לארג'ית

משתמש מקצוען
אמנם נכון לא לענות למספרים מוזרים, בהחלט חשוב!
אבל אין סכוי לא לענות בכלל למספרים לא מוכרים, ואם זה לקוחות?

דעתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אני חושב שצריך להפסיק לענות גם לכל ה-07 למיניהם אולי זה יגרום לקווי נייעס המעצבנים להפסיק לצנתק כל הזמן

חיימיענקל

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
סוג עוקץ חדש
קיבלתי במייל
תפרסמו אלה

חברים יקרים , ממש ברגעים אלו ניתקתי שיחה עם משהי שהזדהתה שהיא ממשרד האוצר ורוצה להחזיר לי כספים שאני לא יודעת שיש לי אותם בקופות כאלו ואחרות ושנים עברו
היא ביקשה ממני מס' זהות ותאריך הוצאות תעודת זהות כמובן שסירבתי לתת לה את תאריך הוצאת תעודת הזהות כיוון שזה היה נותן לה את האימות למשוך כספים כשאמרתי לה שאני רוצה לבדוק לבד היא ניתקה לי את הטלפון בפרצוף
אנא פרסמו בכל מדיה אפשרית .
הזהירות את ההורים המבוגרים שלכם !!!!
אמיתי לגמרי
היום הייתי במשרד הפנים וראיתי אנשים שבאו להחליף ת.ז. ששאלו את הפקידים אם ידוע להם משהו על השיחות ממשרד האוצר ואז התברר שנפלו בפח ומסרו פרטים אישיים מהתעודת זהות והבינו שזו עקיצה
בבקשה להזהיר את כל בני הבית במיוחד את המבוגרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה