דרוש מידע תכשיר יעיל וסופי וחד משמעי נגד כינים... נמאס לי כבר אמיתי.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה לא בטוח עובדות:
"אין נתונים רשמיים על מידת ההידבקות בכינים, אך לפי הערכות המרכז האמריקאי לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) בין 12-6 מיליון ילדים בין הגילאים 11-3 נדבקים מדי שנה בארה"ב".

מרגישה קצת .... להתעכב על משהו שולי, אבל משום מה תפסו אותי המילים 'בקרת מחלות ומניעתן'...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
  • תודה
Reactions: bbr

שורי פלד

משתמש מקצוען

Yocheved

משתמש פעיל
ואיזה מסרק הכי מומלץ?
היה לי את הירוק שנפתח ואפשר לשטוף בקלות הבעיה הוא שזה פלסטיק וכל הזמן נשברות השיניים
וכל מסרק עולה 40ש"ח
הזמנתי משהו מאלי אקספרס בכמה שקלים הוא נחמד אבל לא מוציא הכל
אני משתמשת בassi 2000
שיניים ארוכות מאד (מסרק של פילים)
מעולה ומחזיק שנים

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מעדכנת גם בתוצאות.
עשיתי טיפול חד פעמי בהדרין (תרסיס על בסיס סיליקון)
וכבר שבוע, לא ראיתי את היצור הזה חי, ואת הידיים של הילדים מגרדות את הראש, אני פשוט לא מאמינה.
ממליצה בחום!!
ונראה כמה זמן יחזיק השקט.

עשיתי את הטיפול רק לבת שלי, שיש לה שיער ארוך מאוד, והיא זו שכל הזמן הביאה את הכינים מהגן, והדביקה כל פעם בתורנות בן אחר. אבל מאז שקט אצל כולם, ב"ה

sweet

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם לי כבר נשבר מזה ואחרי שקראתי פה את הרעיון של השמנת (ממש רגע לפני שהלכתי לקנות איזה תכשיר..) אמרתי מה יש לי להפסיד?
באמת חפפתי להם עם שמנת, השארתי כמה דקות ואח"כ חפפתי כרגיל ובאמת כל הכינים יצאו מתות!
ניקיתי להם את הראש טוב טוב מכל מה שהלך שם ומאז (שבוע+) אני מקפידה כל יום להעביר מסרק סמיך ולפני שיוצאים לגן לשים שמן רוזמרין או תרסיס מניעה וב"ה אין כלום!
אז תודה לכל מי שהעלתה את הרעיון של השמנת!
חסכתן לי כמה עשרות שקלים!
ממליצה בחום לנסות!!

אגב,
אם אני שמה להם שמן רוזמרין או תרסיס מונע אני יכולה לשים אח"כ קרם שיער או שהוא מבטל את ההשפעה של הרוזמרין?? אשמח לתשובה

YAELJ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מעדכנת גם בתוצאות.
עשיתי טיפול חד פעמי בהדרין (תרסיס על בסיס סיליקון)
וכבר שבוע, לא ראיתי את היצור הזה חי, ואת הידיים של הילדים מגרדות את הראש, אני פשוט לא מאמינה.
ממליצה בחום!!
ונראה כמה זמן יחזיק השקט.

עשיתי את הטיפול רק לבת שלי, שיש לה שיער ארוך מאוד, והיא זו שכל הזמן הביאה את הכינים מהגן, והדביקה כל פעם בתורנות בן אחר. אבל מאז שקט אצל כולם, ב"ה
לא רוצה לייאש אבל כמעריצה של הדרין אני מוסיפה הסתייגות: כנים מתרגלות לכל חומר מתישהוא והוא מפסיק לעבוד עליהן לכן חשוב כל פעם להחליף תכשירים או לעשות הפסקות גדולות בין שימוש לשימוש ולפקוח עין כל הזמן אחרת תגלי יום בהיר אחד את הכינים של כל השכונה בראש של הבת שלך :eek:

• תודה
Reactions: bbr

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לא קראתי את כל השרשור, אבל לפני שבוע קניתי מכשיר חשמלי בשם נובוקיד. שמים על הראש כובע פלסטיק שאליו מחברים קפסולה שמכילה חומר טבעי נגד כינים, מפעילים את המכשיר והכובע מתחיל להתנפח ולהתמלא בחומר הזה. המכשיר פועל 10 דקות ולאחר מכן הכינים מתות.
ניסיתי שבוע שעבר והכינים אכן מתו, אבל בגלל שלילדות שלי יש שיער עבה במיוחד, היו כינים ששרדו, אז מחר חוזרת על התהליך. כעקרון בינתיים זה הפתרון היחיד שמצליח לא לעצבן אותי, כי כל התכשירים האלו כמו הדרין ודומיו לא עוזרים בגרוש לצערי.
בכל אופן מי שתרצה לשמוע פרטים ולוודא מולי שאכן הנובוקיד עוזר לאורך זמן שתכתוב לי בפרטי או שתזכיר לי כאן. המכשיר די יקר וגם הקפסולות, אבל מבחינתי זו הוצאה שווה. למתעניינים זה עולה 270 ש"ח אם זכרוני אינו מטעה אותי פלוס קפסולות במחיר של 60 ש"ח.
קונים בסופר פארם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה