דרוש מידע תכשיר יעיל וסופי וחד משמעי נגד כינים... נמאס לי כבר אמיתי.

לילי 1

משתמש מקצוען
את כל כך בטוחה שזה נכון?
מה הילדה אשמה? שיושיבו את האמא בשולחן נפרד:mad:
דיברתי עם אמהות מהבית ספר הנל. אגב, אני בטוחה שיש פה אמהות מבי"ע רמות ג אולי הן רוצות להעיד אישית.
באופן בו זה נעשה הילדה לא מואשמת כשורצת כינים. בכלל לא. היא רק לא הביאה פתק שראשה נבדק. אפילו לא שראשה נקי, רק נבדק.
חושבת שזו דרך ביניים אולי פשרנית במקצת אבל בהתחשב בכל הנתונים סביב, הדרך הטובה ביותר

שורי פלד

משתמש מקצוען
דיברתי עם אמהות מהבית ספר הנל. אגב, אני בטוחה שיש פה אמהות מבי"ע רמות ג אולי הן רוצות להעיד אישית.
באופן בו זה נעשה הילדה לא מואשמת כשורצת כינים. בכלל לא. היא רק לא הביאה פתק שראשה נבדק. אפילו לא שראשה נקי, רק נבדק.
חושבת שזו דרך ביניים אולי פשרנית במקצת אבל בהתחשב בכל הנתונים סביב, הדרך הטובה ביותר
מה משנה אם היא מואשמת או לא
מושיבים אותה בשולחן נפרד, בעיניי זה מופרך לגמרי
תארי לעצמך שהיה לך ממש אונס שלא יכלת לבדוק הכינים מהבת שלך
והיא חוזרת הביתה בבכיה שהושיבו אותה בשולחן נפרד רק בגלל שאמא לא הספיקה
אני לא הייתי מסוגלת לסבול דבר כזה

נערך לאחרונה ב:

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כינים זה סוג של מחלה, ולא סתם מחלה, מחלה מדבקת. וכל עוד לא התרפאו מהמחלה הזו אי אפשר לבוא לגן או לביה״ס. כמו שיש דלקת גרון וזה מדבק ולא מגיעים עד שמבריאים מזה.
אם מסתכלים על זה בצורה הזו, זה לא אמור לפגוע באף אחת, כמו שמי שיש לה דלקת גרון לא נפגעת.
זה הגיוני שזה קרה לה, היא נדבקה ממשהו, היא לא עשתה את זה בכוונה והיא תטפל בזה כי זה מגעיל ודוחה אותה וזהו.
כשיש כינה אחת - זה אולי סוג של מחלה
אבל כשיש ראש מלא בכינים - [בד"כ] זה כבר הזנחה!
ולכן הבושה!

כבר כתבתי כאן בעבר, ואכתוב שוב אולי יבוא למישהי לתועלת:
כאמא לבנות ברגע שמתחילה הדבקה, מיד אני מערבבת לתוך השמפו - חומץ. אחרי השמפו שמים מרכך והוא כבר מעביר את רוב הריח. ומה שנותר - עד הבוקר מתנדף.
ברוב הזמן יש שקט תעשייתי מהכינים.

רק עיצוב

משתמש פעיל
כשיש כינה אחת - זה אולי סוג של מחלה
אבל כשיש ראש מלא בכינים - [בד"כ] זה כבר הזנחה!
ולכן הבושה!

הזנחה מגיעה בגלל שלא מטפלים בזה ויש הידבקות שלא נגמרת, גלגל חוזר...
ברגע שהענין יטופל בגישה של מחלה מדבקת, לא יהיה רמה כזו של ראש מלא בכינים!

אסתטיקה

משתמש מקצוען
כולן היו חומות והיא לא הבינה למה רק היא לא.
תצחקו, אבל לפני כעשור, ביתי הקטנה היתה נוסעת בהסעה פרטית לגן, ויושבת ברכב צמוד לילדה ג'ינג'ית, מכונמת באפן נצחי, וכמובן נדבקת מידי פעם.
הכינים היו כתומות! כן!

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי הייתה פעם ילדה אחת שלא הצלחתי למגר לה את המכה..(קטנה בגן....). עד שסירקתי לה כינים עם מסרק הכינים כשהשיער עדיין עם המרכך (לא אחרי האמבטיה) מאז זה נגמר...

צפורן

משתמש מקצוען
לא אמור להידבק שוב.
לא אמור, אבל מה לעשות שיש ילדים שזה מכה נצחית בשבילם???
לא ממוזנחות, אלא פשוט בעיה בלתי פתירה.

ושמא יחסרו מביה"ס כל חייהם נעבך?
דווקא הילדים שנדבקים הכי הרבה, יהיו המרוויחים הגדולים של חוק כזה.
עובדה שבארצות שאין כינים, אף אחד לא נדבק ולא מחסיר.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
דווקא הילדים שנדבקים הכי הרבה, יהיו המרוויחים הגדולים של חוק כזה.
עובדה שבארצות שאין כינים, אף אחד לא נדבק ולא מחסיר.
זה לא בטוח עובדות:
"אין נתונים רשמיים על מידת ההידבקות בכינים, אך לפי הערכות המרכז האמריקאי לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) בין 12-6 מיליון ילדים בין הגילאים 11-3 נדבקים מדי שנה בארה"ב".

צפורן

משתמש מקצוען
זה לא בטוח עובדות:
"אין נתונים רשמיים על מידת ההידבקות בכינים, אך לפי הערכות המרכז האמריקאי לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) בין 12-6 מיליון ילדים בין הגילאים 11-3 נדבקים מדי שנה בארה"ב".
נדבקים או נשארים מכונמים?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נדבקים או נשארים מכונמים?
כתבת "עובדה שבארצות שאין כינים (טענה בעייתית בפני עצמה) אף אחד לא נדבק בכינים", והבאתי לך הערכות רשמיות למספרי הנדבקים מדי שנה בארצות שכנראה התכוונת אליהן.

efrat1

משתמש סופר מקצוען
כתבת "עובדה שבארצות שאין כינים (טענה בעייתית בפני עצמה) אף אחד לא נדבק בכינים", והבאתי לך הערכות רשמיות למספרי הנדבקים מדי שנה בארצות שכנראה התכוונת אליהן.

זו ספירה של ערכים ייחודיים?
אם 6 מליון ילדים נדבקים פעם בשנה, זה לא הרבה.
או אולי זה חצי מליון ילדים שכל אחד מהם נדבק פעם בחודש?

עריכה: תביאי נתונים גם על מספר הילדים בארה"ב, כך שנראה מה אחוז הנדבקים.
ונוכל להשוות לאחוז הנדבקים בישראל.
כי יתכן שמדובר באחוז אפסי, ואז @צפורן צודקת

צפורן

משתמש מקצוען
צודקת.
אז צריך לנסח כך "עובדה שבבתי הספר החרדים בארה"ב ובאירופה, כל סוגי הילדים בקושי נדבקים"

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
זו ספירה של ערכים ייחודיים?
אם 6 מליון ילדים נדבקים פעם בשנה, זה לא הרבה.
או אולי זה חצי מליון ילדים שכל אחד מהם נדבק פעם בחודש?

עריכה: תביאי נתונים גם על מספר הילדים בארה"ב, כך שנראהמה אחוז הנדבקים.
ונוכל להשוות לאחוז הנדבקים בישראל.
כי יתכן שמדובר באחוז אפסי, ואז @צפורן צודקת
חיפשתי הרבה חומר בנושא ולא מצאתי. באנגלית ראיתי שיש פולמוס בעניין הזה - אבל לא היה לי כוח לקרוא.
מספר הילדים בארה"ב - צודקת, אני כבר אבדוק

efrat1

משתמש סופר מקצוען
חיפשתי הרבה חומר בנושא ולא מצאתי. באנגלית ראיתי שיש פולמוס בעניין הזה - אבל לא היה לי כוח לקרוא.
מספר הילדים בארה"ב - צודקת, אני כבר אבדוק
אז הנתונים שלך לא נותנים שום אומדן

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
צודקת.
אז צריך לנסח כך "עובדה שבבתי הספר החרדים בארה"ב ובאירופה, כל סוגי הילדים בקושי נדבקים"
אני כבר אבדוק את מספר הילדים בארה"ב ונבדוק כמה אחוזים. בכל אופן, הילדים שמאוד נדבקים כנראה יהיו מאלו שימשיכו לסבול.

צפורן

משתמש מקצוען
אני כבר אבדוק את מספר הילדים בארה"ב ונבדוק כמה אחוזים. בכל אופן, הילדים שמאוד נדבקים כנראה יהיו מאלו שימשיכו לסבול.
זה לא נכון.
כמו שאנשים עם מערכת חיסונית חלשה הם המרווחים העיקריים מזה שה"עדר" מחוסן, כך גם אלו עם הנטייה להדבקות, יהיו המרוויחים העיקריים מכך שה"עדר" נקי.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
עד גיל 14 יש כ18 מליון
זה אומר, בצורה גסה, שכשליש!! מהילדים נדבקים לפחות פעם בשנה
זה אומר ששליש מהילדים מורחקים מבית הספר לפחות פעם בשנה
ולא לשכוח שהנתונים המספריים הם מגיל 0 עד גיל 14, תורידו מגיל 0-2 שאז ההדבקה זניחה ממש, ומעל גיל 12, שנראה לי ההדבקה גם זניחה. בקיצור, הדבקות לא מבוטלת כל כך.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לא נכון.
כמו שאנשים עם מערכת חיסונית חלשה הם המרווחים העיקריים מזה שה"עדר" מחוסן, כך גם אלו עם הנטייה להדבקות, יהיו המרוויחים העיקריים מכך שה"עדר" נקי.
את מדברת בכמות או באיכות?
בסופו של יום, אם יש לילדים מסוימים נטיה להידבק (דבר שאני לא בטוחה בו), במצב בו ילדים שנדבקים - מורחקים, הם כנראה יסבלו מפחות כינים, אבל יש יותר סיכוי שיורחקו מבית הספר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה