דרוש מידע תכנה ידידותית למחשב להקליט כמה ערוצים

תן סימן

משתמש פעיל
זה כנראה צריך להיות בפורום מוזיקה אבל אין לי הרשאה לכתוב שם, עמכם הסליחה.

אני מעונין בתכנה בעברית - חינם או זול מאד - הכי קלה להפעלה שיש - בשביל להקליט בכמה ערוצים.

הדרישות כדלהלן:
א. שאוכל להגדיר את ההקלטה מהכרטיס קול שמחובר חיצונית למחשב, ולא מהמיקרופון המובנה של המחשב.
ב. להוסיף כמה ערוצים של הקלטה [5 ערוצים לפחות], תוך אפשרות לשלוט על הווליום של כל אחד בנפרד, וכן אפשרות למחוק ערוץ בודד.
ג. אפשרות להשמיע [באוזניות כמובן] איזה ערוץ/ערוצים שאני בוחר, תוך כדי הקלטת ערוץ חדש.
ד. לא קריטי - אפשרות בחירה האם תוך כדי הקלטה ישמעו באוזניות גם את מה שאני מקליט עכשיו.

נ.ב. אודיו סיטי כנראה כולל את כל זה, אבל לא מצאתי ידי ורגלי שם, אז הדרכה ברורה לאודיו סיטי גם כן תעזור.

תודה רבה

צדפים

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

תן סימן

משתמש פעיל
איך אני מזיז ערוץ מעט אחורה ביחס לערוצים האחרים?
[יש לי פער בין הערוצים בגלל שאני שומע באוזניה עם בלוטוס ולוקח לה זמן להעביר את השמע לאוזן, וברצוני לתקנו על ידי הזזת הערוץ אחורה].

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
איך אני מזיז ערוץ מעט אחורה ביחס לערוצים האחרים?
[יש לי פער בין הערוצים בגלל שאני שומע באוזניה עם בלוטוס ולוקח לה זמן להעביר את השמע לאוזן, וברצוני לתקנו על ידי הזזת הערוץ אחורה].
לא עושים דברים כאלה, אם יש לך אזניות דפוקות תחליף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה