דיון תיקיות עבודות - גם בפורם כתיבה

סיפורים

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הפקות ואירועים
הי
כן. אני כאן בפורם.
לא צלמת, לא מאיירת, לא מציירת, לא גרפיקאית.
כן אומנית.
לא אומנות בצורה - אומנות של מילים, מרובעות רגילות בפונט ישן ועלום.
ועם כל זאת יוצרת.

מה דעתכם?
לי לא מגיע תיקיית עבודות מסודרת שתכלול את החומר שלי?
מה? מקובץ של וורד אי אפשר להתרשם? בטח שאפשר.

אז אני גם רוצה תיקיית עבודות.
(יש לי המון חומר להכניס בה...:)
@ניהול האתר יש אפשרות כזו?
מנהלי הפורם... אפשרי?

תודה

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הרעיון מבורך וכמובן מסכים שיצירות כתיבה זכאיות לתיק מהודר ונוצץ לא פחות מכל יצירה אחרת שממוסגרת ומוצגת לכל. ובכלל, דומה כי לכל אזרח בישראל ראוי שיהיה תיק משלו. לא במשטרה. לא במס הכנסה. תיק כזה שראוי להתהדר בו. תיק שבשלו יוכל להיקרא בשער בת רבים "אזרח ותיק". וכך, ישבו זקנים וזקנות ברחובות ירושלים ואיש משענתו ותיקו בידו. עדיף תיק עם תיק תק. למען יעמוד התוכן ימים רבים לאות ולמופת ולזכרון עולם.

סיפורים

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הפקות ואירועים
אם יש קרוב לשישים צפיות ושלוש לייקים (אולי שלשה? לייק זה זכר או נקבה?)
זה אומר שכל השאר מתנגדים?

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אם יש קרוב לשישים צפיות ושלוש לייקים (אולי שלשה? לייק זה זכר או נקבה?)
זה אומר שכל השאר מתנגדים?
50 צפיות של החבר'ה מפורום מאיירים וצלמים, אלה שמעבר לגדר...

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
נדמה לי של @שיילה יש תיקיית עבודות כתיבה. איזה חברה'מן שדואג לעצמו!

סיפורים

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הפקות ואירועים
מנהלים יקרים!
איך אפשר לקרוא לכם ותגיבו?

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הנושא עלה כמה פעמים בעבר.

מבחינה טכנית תיקיות העבודה כעת מתאימות יותר לתצוגה ויזואלית, כמתאים לעיסוקיו של בית הספר לבית פרוג. ייתכן שמשהו ישתנה בעתיד הלא נראה לעין.

בינתיים ניתן ליצור מעין תיקיות עבודה בדרכים יצירתיות, כמו רשימת לינקים, תגיות מאחדות ועוד.

עד כאן טכנית.

תוכנית, מהי תיקיית עבודה? עבור מה היא נועדה?

ישנם הפותחים תיקיית עבודה ומעלים בה מכל הבא ליד ואף יותר. לפעמים ייצרו חומר מיוחד עבור תיקיית העבודה. הכלל פשוט: ככל שתעלה יותר תמונות כך תגרוף יותר לייקים. הלא כן? הלייק הן?

יוצר חכם יותר, יבחר בקפידה כמה מייצגים עיקריים בתחומים שונים בהם הוא מתמחה. כך יוכל מחפש העבודה למצוא את שאהבה נפשו בלי לטבוע בים יצירות.

לאור האמורים, עבור הכותבים הפורום יכול לשמש כתיקיית עבודה מצוינת (ויעידו היוצרים שהוזמנו עבודות מהם דרך הכתיבה בפורום). ובפרט כעת לאחר שדרוג האתר, שניתן לחפש בקלות את כל האשכולות שנפתחו על ידי פלוני.
המו"ל הנמרץ יראה קטע שמצא חן בעיניו, יחפש קטעים נוספים של אותו יוצר, עד שישתכנע שכבר אתמחי גברא ואתמחי קמיעא.

דווקא לכן, כדאי רצוי ומומלץ להיזהר להישמר ולהתרחק מפתיחת אשכולות נטולי תוכן אמיתי. חבל שזה מה שימצאו כאשר יקישו את שמכם בחיפוש, עד 120.

בברכה להצלחה.

תלמוד

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תוכנית, מהי תיקיית עבודה? עבור מה היא נועדה?

ישנם הפותחים תיקיית עבודה ומעלים בה מכל הבא ליד ואף יותר. לפעמים ייצרו חומר מיוחד עבור תיקיית העבודה. הכלל פשוט: ככל שתעלה יותר תמונות כך תגרוף יותר לייקים. הלא כן? הלייק הן?
תודה על הפירוט.

אני רוצה לעורר על נקודה נוספת - מנקודת המבט שלי.
אחת המעלות של הכתיבה בפורום כאן - היא להתלמד לכתוב נכון ומקצועי.
ומכתיבה לכתיבה 'חוטפים' ביקורת והכוונה, וכך הכתיבה נעשית חדה יותר ומקצועית יותר.
כשמולי"ם למיניהם יחפשו אחר כותבים, לא בהכרח עדיף שיעקבו אחר כל ההודעות, אלא ייגשו ישר לתיקיית העבודות - שם יאוחסן החומר המלוטש והסופי, וממנו יתרשמו.
על כן - אם יהיה דבר כזה, ואכן תתתפרו לנו תיקייה לאחסן בה את עבודותינו, יתכן והדבר יביא תועלת גדולה יותר.

נערך לאחרונה ב:

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אחת המעלות של הכתיבה בפורום כאן - הוא להתלמד לכתוב נכון ומקצועי.
ומכתיבה לכתיבה 'חוטפים' ביקורת והכוונה, וכך הכתיבה נעשית חדה יותר ומקצועית יותר.
אכן נקודה חשובה.
מקווה שכולם יתייחסו לפורום כך.

האם בפועל המו"לים ינהגו כך או כך? מעניין לראיין אותם.
לפי עניות דעתי, בדרך כלל מו"לים מתרשמים דווקא מאשכולות שצוברים תגובות והודעות רבות, דבר המלמד מה יקרה לעיתון או לספר שלהם במקרה שיבחרו בסופר הדגול התורן... וכך היה לפחות בשלושת המקרים האחרונים שאני זוכר כאן בפורום.

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
לגבי תיקיות עבודה - אני בעד!
ניסיתי להעלות את תקיות העבודה שלי במדייה, תמונות של חומרים ללקוחות. קיבלתי תגובה מלהיבה: "וואו, איזה עיצוב יפה! והקומפוזיציה! שלמות".
:(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה