מידע שימושי תיקון עגלות בבני ברק

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אשמח לקבל פרטים וכתובות של מתקני עגלות תינוק בבני ברק - לא תחנות שירות של יבואני העגלות, אלא מתקנים עצמאיים. (תיקון בתחנת השירות יעלה לי הרבה כסף, בגלל שימוש בחלפים מקוריים. הזמנתי חלפים מאלי אקספרס והם מצויים בידי. אני צריכה רק את הידע הטכני איך לבצע את התיקון, ולכן מחפשת מתקן עצמאי ובלתי תלוי).

תודה!

גלידה

משתמש מקצוען
ברח' ראב"ד 03-5702813.
זכור לי שביום שישי הם סגורים.

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י דוד2512;2308921:
יש חברה בצפון שעובדת עם משלוחים עד הבית 0545947464

מכיר ואתם?
בדיוק זרקתי אתמול עגלה עם גלגלים לא תקינים של מקלרן...
מעניין מה המחירים שם להחלפת גלגלים?

roni10

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
לא ממליץ על ההוא בראב"ד. פרטים באישי.

אלי888

משתמש צעיר
מישהו יודע איפה אפשר לתקן בבני ברק עגלה שנשברה?
דחוףף

תות

משתמש פעיל
יש בראבד אחד שמתקן עגלות אבל רק אם זה משהו פשוט של שימון ציר או החלפת בורג.
הכי טוב זה לפנות לחנות שקניתם ולבקש שישלחו לחברה לתיקון.

אלי888

משתמש צעיר
יש בראבד אחד שמתקן עגלות אבל רק אם זה משהו פשוט של שימון ציר או החלפת בורג.
הכי טוב זה לפנות לחנות שקניתם ולבקש שישלחו לחברה לתיקון.
ראיתי למעלה שלא ממליצים על ההוא מראב"ד, השאלה למה, והאם יש מישהו אחר.
והחנות שקנינו שם כבר לא קיימת.

תות

משתמש פעיל
לא מומלץ אם זה משהו רציני שצריך תיקון. לכן אמרתי שרק בשביל דברים קטנים הולכים אליו.
אני גם הייתי באותה בעיה. חנות שנסגרה ולא מצאתי את החברה של העגלות ע"מ לקבל שירות.
בסוף הגעתי אליהם בדרך עקיפה, שלחתי ותיקנו תוך יום. (חברת GOBABY- אם יעזור אני יכתוב למי פנות)

תות

משתמש פעיל
תנסה לחפש את השירות לקוחות שלהם בגוגל או לחילופין ללכת לחנות עגלות שמוכרת את החברה הזו ולבקש שישלחו לתיקון.

חכמה יתירה

משתמש חדש
יש למישהו מושג כמה עולה החלפת גלגל? (מאונטיין באגי)
ואולי במקרה מישהו מכיר מתקן עגלות בבית שמש

ח. י. פ

משתמש צעיר
לא ממליץ ברחוב ראבד
אני תיקנתי ברחוב ראבד
(כי בדיוק עברתי באיזור)
לא ממליץ בכלל
גם לא תיקן טוב וגם מדבר מאוד לא יפה
הודה לי בסוף שלא תיקן טוב
ואומר זה מה יש.... מפריע לך?... תתבע אותי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה