תנו לי ביקורת תיסמותק ישן

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תיסמותק בסגנון אחר.....
צילום סט לילד מתוק......
צולם בתנאים קשים...
אבל יצא מהמהם....
אם תירצו אוכל להראות את המאחורי הקלעים.....
צפיה מהנה.....
התמונות מוקטנות.....
מישום מה שהתמונות מוקטנות.... יש שחור מסביב לרגלים....
1_optimized.jpg
2_optimized.jpg
7_optimized.jpg
8_optimized.jpg
6_optimized.jpg

5_optimized.jpg

נערך לאחרונה ב:

הדר ג`אנח

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תמונות מהממות ופזוזת מתוקות מי כמוני יודעת כמה קשה לצלם אותם-אני עובדת עם חינוך מיוחד....
אבל את מהממת יותר זה, נראה שהם לא יוצאים לך מהראש ...

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
איזה פוזות מתוקות!
ובטח שתעלי את מאחורי הקלעים
ממש יפה
ברור שתעלי מאחורי הקלעים
מהמם!
ילד מטרייייייף כהרגלך;)
וואלההההה
איזה ילד!!!!
אלופה אחת---
מהמםםםם מי זה אח שלך נכון? מתוק וברור תעלי מאחורי הקלעים
תמונות מהממות ופזוזת מתוקות מי כמוני יודעת כמה קשה לצלם אותם-אני עובדת עם חינוך מיוחד....
אבל את מהממת יותר זה, נראה שהם לא יוצאים לך מהראש ...
איזה מושלם הוצאת אותו!!!
ווואו אני נורא אהבתי
תאורה טובה תקפיץ את הרמה המקצועית שלך
חסרה תאורה על פני הילד

פוזות חמודות וסטיילינג נחמד

תודה אהובות......

תמונה מצלמה1.jpg

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה