דרוש מידע תינוקת משתעלת

אסתר חנצ'ה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
התינוקת שלי בת חצי שנה משתעלת כבר שבוע וחצי שיעולים נוראים היינו פעמיים אצל הרופאה שאמרה שזה צינון ואין מה לעשות
השאלה שלי היא אם יש משהו להקל על השיעול כי היא ממש מסכנה וזה מציק לה נורא...

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
תתעקשי על צילום ריאות או אנטיביוטיקה בלי צילום. גם אצלינו היה ככה ורק אחרי התעקשות גילו דלקת ריאות.

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אנהלציות מי מלח
לטפטף מי מלח לאף
יש גם חום? אם כן באמת תתעקשי על צילום חזה אם אין לא בטוח שחייבים...
ואם לא נרגע תחזרי לרופא יכול להיות שאפשר להוסיף וונטולין ובמקרים מסוימים גם בודיקורט/ פליקוסטייד
אוויר קר גם כן מקל מאוד על מצבים כאלו שימי אותה עם מיליון שכבות ליד חלון פתוח (שלא יהיה לה קר אך שתנשום את האוויר הקר...... מניסיון עובד....

בהצלחה רפואה שלימה !

אסתר חנצ'ה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אנהלציה עם מי מלח
ניסינו וכאילו כלום!
מי מלח
השכבה מוגבהת
בצל חתוך ליד הראש
היא ישנה על הגבהה כל יום
וניסינו גם המון פעמים בצל
אנהלציות מי מלח
לטפטף מי מלח לאף
יש גם חום? אם כן באמת תתעקשי על צילום חזה אם אין לא בטוח שחייבים...
ואם לא נרגע תחזרי לרופא יכול להיות שאפשר להוסיף וונטולין ובמקרים מסוימים גם בודיקורט/ פליקוסטייד
אוויר קר גם כן מקל מאוד על מצבים כאלו שימי אותה עם מיליון שכבות ליד חלון פתוח (שלא יהיה לה קר אך שתנשום את האוויר הקר...... מניסיון עובד....

בהצלחה רפואה שלימה !
היא בלי חום ובלי נזלת
עם קול של מצוננת ושיעולים עמוקים כאלו שנשמע שהיא הולכת עוד רגע להקיא
נראה לי שהיא מלאה בליחה שלא יוצאת...

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
תחזרי לרופא. מאמינה שימליץ על אנהלציה מס' פעמים ביום למשך מס' ימים.
ההטבה לא נראית תוך יום... צריך רצף טיפולי

שטינברגר

משתמש פעיל
אני ניסיתי לאחרונה שמן של ריליף- עוזר פלאים!!!!!!!!!!!
קונים בחנויות טבע
מעסים על החזה, שקט מיידי
ותוך עוד יומיים עובר קליל!!!!!!!!
רפואה שלימה

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
היא בלי חום ובלי נזלת
עם קול של מצוננת ושיעולים עמוקים כאלו שנשמע שהיא הולכת עוד רגע להקיא
נראה לי שהיא מלאה בליחה שלא יוצאת...
במקרה כזה אינהלציות מי מלח מאוד יכול לעזור (תבקשי מרוכז 3% קוראים לזה מי מלח RSV)
את גם יכולה לשים לה על הכרית טיפות שמן אקליפטוס הריח של זה מאוד משחרר את נתיבי האוויר (לא עליה ישר בדברים בסביבתה כמו כרית/ טישו שאת שמה ליד האף) ומותר לתינוקות מעל גיל כמה חודשים - תבדקי בדיוק כמה....
ויכול להיות שגם וונטולין יוכל לעזור (צריך רופאה שתגיד את זה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה