תינוקת בת 3 שבועות שמקיאה- צריך ללכת לרופא עכשיו?

אחת שמחה תמיד...

משתמש פעיל
עם הלשון קשורה?
למה לא מסכימים לחתוך לה?
אותי שלחו לכירוג ילדים , זה טיפול ממש פשוט.
אני יודעת....
הרופא אמר לי, שאחרי שיהיה לה בעיות בדיבור שאני יחזור אליו.
כמה כעסתי עליו!!!
תאמינו לי שעד היום אין לי מושג אם הוא צודק או לא...
בסוף דרשתי ממנו הפניה למיון, ושם הם אמרו לי שכזה טיפול פשוט לא עושים דרך מיון ושלחו אותי הביתה.
רק עם סחרחורת יצאתי מכל הסיפור הזה...

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
אני יודעת....
הרופא אמר לי, שאחרי שיהיה לה בעיות בדיבור שאני יחזור אליו.
כמה כעסתי עליו!!!
תאמינו לי שעד היום אין לי מושג אם הוא צודק או לא...
בסוף דרשתי ממנו הפניה למיון, ושם הם אמרו לי שכזה טיפול פשוט לא עושים דרך מיון ושלחו אותי הביתה.
רק עם סחרחורת יצאתי מכל הסיפור הזה...
מוזר

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
הרופאה נתנה הפניה למיון ואמרה שאם היא מקיאה עוד פעם באותו יום ללכת לביה"ח. היא הייתה בסדר בהמשך היום אבל עכשיו היא הקיאה עוד פעם שעה וחצי אחרי האוכל. זה מלחיץ כי זו בת ראשונה ואין לי עם מי להתייעץ (חוץ מהפורום...)

מה שאני

משתמש מקצוען
הרופאה נתנה הפניה למיון ואמרה שאם היא מקיאה עוד פעם באותו יום ללכת לביה"ח. היא הייתה בסדר בהמשך היום אבל עכשיו היא הקיאה עוד פעם שעה וחצי אחרי האוכל. זה מלחיץ כי זו בת ראשונה ואין לי עם מי להתייעץ (חוץ מהפורום...)
אם יש לך מוקד של הקופ"ח עד 12 תרוצי מהר תחסכי זמן

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
אני לא חושבת שזה יעזור- הם יגידו את אותו הדבר שהרופאה אמרה בקופ"ח שהיא נראית טוב ואין מה לדאוג...

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
אני הייתי הולכת למיון
תמששי את הבטן שלה
האם קשה? אם קשה זה סימן לא טוב, מצב של דלקת

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היא אוכלת מבקבוק? אם כן תבדקי שאין חור גדול מדי בפטמה.
לבת שלי זה גרם להקאות בגיל חצי שנה. והגענו לבית חולים אחרי הרבה הקאות - עם נפילת סוכר.

וכמו שכבר אמרו - לריפלוקס טוב לתת לאכול בהגבהה, ולהוציא 'גרפס' אחרי האוכל, וגם במיטה שלה - לשים מגבת מתחת המזון - שיהיה לה הגבהה לראש.

שיהיה בהצלחה, ובשורות טובות

bnoya

משתמש מקצוען
שעה וחצי אחרי האוכל לא נראה לי כ"כ קשור לאוכל. זה דיי הרבה זמן אחרי.
היא אפאטית או עירנית? יש לה צבע טוב?
אם את דואגת, לדעתי תלכי למיון. את גם ככה לא תישני כל הלילה מדאגה...

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
לא יודעת
תינוקת כזאת קטנה לא יכולה לשדר לך כלום
אפילו לא חיוכים ועירנות. כי בגיל הזה הם ישנוניים.
אני הייתי הולכת למיון
ולו בשביל שהיא לא תתייבש שזה הגרוע מכל בגיל הזה.

לא לוקחת סיכונים עם תינוקת כזאת קטנה

בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה