עזרה תיכנון מטבח

אסתר ר

משתמש פעיל
לאור הפירגון הרב שיש פה בפורום
אשמח לקבל עזרה

אנחנו לפני תיכנון מטבח חדש.
זה המטבח שלנו כרגע.
1640245719779.png

למשיהי יש רעיון איך אפשר לעצבו יפה, עם ניצול מקסימלי

אשמח לכל מידע בנושא

תודה רבה מראש לכל העונות

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש הרבה אפשרויות
אבל איך אפשר לדעת מה הצרכים שלך?
לפני שמתחילים תכנון יושבים באופון מסודר על פרוגרמה
מקבלים את כל המידע ועושים "סדר" בראש
ואז יוצאים לדרך
שיהיה בהצלחה.

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זו שאלה די כללית.. ובד"כ משלמים עליה כסף בשביל לקבל תוכנית עם ניצול מקסימלי.
אי אפשר לתת רעיון מבלי להבין מה הצרכים שלך, אופן השימוש, כמה איחסון יש.
ממליצה בחום לחפש מעצבת מטבחים.
ואם תרצי המלה על נגר, אני עושה עכשיו מטבח עם נגר שממש כיף לעבוד איתו (במקרה אני גם הלקוחה ). יש לו מחירים ממש טובים.

אסתר ר

משתמש פעיל
ואם תרצי המלה על נגר, אני עושה עכשיו מטבח עם נגר שממש כיף לעבוד איתו (במקרה אני גם הלקוחה ). יש לו מחירים ממש טובים.
ברור לא תכננתי שתעצבו לי עכשיו מטבח
רק באופן כללי- להשאיר את העיצוב הזה? לפצל לשתי הקירות המקבילים וכד'

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
אני לא אדריכלית ולא מעצבת אבל לא נראה לי שאפשר לענות על דבר כזה באופן כללי כי מטבח הוא מוצר שמורכב מעשרות נתונים.
את צריכה לחשוב מה את רוצה, מה את אוהבת ומה את צריכה לפי זה לתכנן ואז אם יש לך שאלה או התיעצות להיעזר- זו דעתי.

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
בגדול, אם מה שהיה לך עד עכשיו היה לך טוב את יכולה לזרום עם זה. כמובן שעיצוב פנים ימקסם לך את השטח אבל זה תלוי בתקציב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה