דרוש מידע תיכנון גינה: סוכה על דשא סינטטי או על טוף

• פותח הנושא manu
  • פורסם בתאריך

manu

משתמש פעיל
אני רוצה להתקין דשא סינטטי על חלק מהגינה ועל חלק אחר, לשים טוף
מישהו יודע עד כמה אם בסוכות אני אבנה הסוכה על הדשא (אין לי פרגולה) זה יהרוס לי הדשא?

On control

משתמש פעיל
אנחנו עשינו דשא סינטטי, לאזור הסוכה בנינו דק.
נראה לי פחות נוח על דשא, יש לנו ספסל פיקניק על הדשא סינטטי, עושים שם ארוחות מדי פעם ולעולם לא חשבתי לעקוב אחר הפירורים שנפלו. זה נבלע שם איפה שהוא, משאירה את התפקיד לציפורים.
לנקיון כללי עוברת עם מטאטא של רב מגב, מוציא מה שצריך, אח"כ מעבירה שטיפה עם צינור והדשא נראה כמו חדש.
אין מצב שאעבור עם שואב אבק, לא יודעת, חצר :rolleyes: אויר, טבע, צמחים, עלים...
אולי בשלב שאהיה סבתא עם זמן מיותר ואנסה למלא אותו במשהו.

manu

משתמש פעיל
סליחה על השאלה אבל מה זה טוף?
אבנים קטנים
49228694b.jpg

טיגר

משתמש מקצוען
ובנית הסוכה על הדשא לא הורסת את הדשא?
לא ניסיתי.

אבל כשאנחנו שמים דברים יותר כבדים על הדשא כמו כסא או שולחן הוא מתקפל ואחרי כמה שעות חוזר לעצמו.
הכי פשוט לשאול בחנות שקונים

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אנחנו עשינו דשא סינטטי, לאזור הסוכה בנינו דק.
נראה לי פחות נוח על דשא, יש לנו ספסל פיקניק על הדשא סינטטי, עושים שם ארוחות מדי פעם ולעולם לא חשבתי לעקוב אחר הפירורים שנפלו. זה נבלע שם איפה שהוא, משאירה את התפקיד לציפורים.
לנקיון כללי עוברת עם מטאטא של רב מגב, מוציא מה שצריך, אח"כ מעבירה שטיפה עם צינור והדשא נראה כמו חדש.
אין מצב שאעבור עם שואב אבק, לא יודעת, חצר :rolleyes: אויר, טבע, צמחים, עלים...
אולי בשלב שאהיה סבתא עם זמן מיותר ואנסה למלא אותו במשהו.
עשיתם דק מעץ אמיתי או סינטטי?

michal2100

משתמש מקצוען
לא נתקלנו בבעיה
הדשא נראה מקסים גם אחרי שמתאושש מסוכות

משתמשים בסוכה עם כסאות כתר (מצפים עם כיסוי לייקרה יפה) ולא עם כסאות סלון

את אזור הדשא הזה לא תקענו לאדמה בכוונה, ככה מקפלים את הדשא לחצי (דשא ארוך - 8/9 מ' למיטב זכרוני), מנערים, כל הפירורים והלכלוך מגיעים לאמצע, ואז עם מטאטא או שואב אבק, הכל יורד בלי שום בעיה

בבושקה...

משתמש פעיל
האמת
שהתשובה מתחלקת לכמה
1. סוג הדשא
2. העיצוב הכללי
3. גודל השטח
1. גובה ואיכות הדשא בכללי לא נוח , ניקוי בצד השני של השואב דהיינו במפוח .בסוכות אפשר להניח תשתית דק מעליו בשתי פינות ולרוחב דק ומעליו הסוכה הטוף לא אמור להיות נוח אם כבר מסלעה או חלוקי נחל יצוקים ומיושרים
על טוף זרוק א''א לשבת. אפשר לעשות תשתית לפרוגולה מתפרקת 4 ריבעי בטון מוסתרים תחת הדשא ועם חור לתשתית הידועה
2. אם אפשרי תחליפו מיקומים
3. ככל ששהשטח גדול יותר ישנם אופציות רבות וככל שהוא קטן יותר פשוט בסוכות מרימים את הדשא ומתתגלה תחתיו עץ אבן בטון או כל דבר אחר ולאחר החג פורסים שוב.
תשאבו השראות מהאינטרנט תמונות של חצרות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה