תחרות...חנוכה...תוכניות...ערבי לביבות.

ב.תוכנה

משתמש צעיר
רעיון למשחק לחנוכה יפה חדש יש למשהו?
כל משתתף מקבל רשימת שאלות על המשפחה
מדליקים פליילסט , וצריכים לענות תשובות רק מתוך השירים
צריך לרדת על המשפחה במקומות הכי רגישים אבל לא פוגעים, שימי לב להחמיא למי שצריך, ולעצבן את מי שצריך, יש הזדמנות פז להחזיר... לכל מי שאת חייבת לו

Shimonmo

משתמש חדש
יש כזה משחק שיש הרבה תמונות. לדוגמה תמונה של "זרוע חשופה" ואז צריך לנחש את הפתרון מהתמונה..
נגיד בשביל הדוגמה שהבאתי.. הפתרון יהיה "חשוף זרוע קודשך".
למשהו יש כאן תמונות של המשחק הנ"ל??
תודה!

Shimonmo

משתמש חדש
יש לי משחק של חידות בתמונות (היה באתר של קק"ל ופשוט ערכנו אותו כדי שיתאים למשפחה חרדית..)
אז צרפתי כאן את המשחק ואת הפתרון. תהנו!!
אם למשהו יש כאן אותו רעיון של חידות בתמונות אשמח שישלח לכאן..

קבצים מצורפים

• חידות לחנוכה בציורים.pdf
    3.9 MB · צפיות: 81
  • פתרונות.pdf
    KB 211.3 · צפיות: 63

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

tamart

משתמש צעיר
מהמם, שווה כניסה !!
אם יש לי ביטויים אחרים שקשורים לחנוכה. מישהו יודע איך יוצרים אפילו ציור פשוט בבינה מלאכותית בצורה קלה ?
תודה לכל המסייעים!

מני מני ממטרה

משתמש חדש
אני קניתי מאסתי ורשואר משחק מדליק ברמות!!!
משחק שמדמה במשפחה שולחן הכנסת....
משהו מהקטעים שכל אחד צריך לחוות דעה ההפוכה מדעתו האישית....
שאגות של צחוק....
זה עולה 120 שקל ועם קופון הנחה-זה עולה 95 שקל,
מצרפת לכם את הקישור לרכישה ואת הקופון,

קוד קופון: wer963
ממליצה ברמוווווות

Shimonmo

משתמש חדש
מהמם, שווה כניסה !!
אם יש לי ביטויים אחרים שקשורים לחנוכה. מישהו יודע איך יוצרים אפילו ציור פשוט בבינה מלאכותית בצורה קלה ?
תודה לכל המסייעים!
"רובי בוט" זה רובוט בינה מלכותית הכי פשוט שקיים (התמונות שהוא יוצר בהתאם..) אבל בהחלט אפשר להוציא ממנו דברים יפים.

מני מני ממטרה

משתמש חדש
אני קניתי מאסתי ורשואר משחק מדליק ברמות!!!
משחק שמדמה במשפחה שולחן הכנסת....
משהו מהקטעים שכל אחד צריך לחוות דעה ההפוכה מדעתו האישית....
שאגות של צחוק....
זה עולה 120 שקל ועם קופון הנחה-זה עולה 95 שקל,
מצרפת לכם את הקישור לרכישה ואת הקופון,

קוד קופון: wer963
ממליצה ברמוווווות
ממליצה ברמוווווווות,
שיחקנו בזה הלילה וכל המשפחה שאגה מצחוק,
אנחנו כל שנה משחקים וכזה משחק מעולם לא היה!!!!!!!!
שאגות של צחוק זה הגדרה לא מספיק הולמת...........

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה