מידע שימושי תחפושות תש"פ

פסיה

משתמש מקצוען
להשכרה במחיר מוזל
593434-fa3996c4df26d9464d11605c3c6cc426.pngנסיכים.PNG

אמא של מטי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
למישהי יש רעיון
למה אפשר לחפש ילד בן שנתיים
אם שני אחים שלו יתחפשו לרובוטים?
??????????

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
למישהי יש רעיון
למה אפשר לחפש ילד בן שנתיים
אם שני אחים שלו יתחפשו לרובוטים?
??????????
אולי לילד חמוד, ועל החולצה יהיה כתוב אני לא רובוט אם ריבוע כזה ששמים בו וי

a8131

משתמש רשום
יש למישהו חולצה צבעונית שמתאימה לתחפושת ליצן לילדה בת 3.5?
יש לנו פאה סגולה וחצאית טוטו צבעונית, ועם חולצה נתקענו...

תזכו למצוות!!!
קחי מטריה שבורה צבעונית, הסירי את הבד, השתמשי בו בתור שכמיה מעל חולצת בסיס. ססגוני ופורימי.

דבורה2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איפה אפשר לקנות בזול תחפושת ליצנים לילדים בני 3 ושנה?

chen chen

משתמש רשום
מחפשת תמונה להשראה לתחפושת של מאפרת לילדה בת 10
מה לובשים ? ואיך?

תמי(ד) בחיוך!!!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש למשהוא כאן תחפושת של קופיקס?(בעיקר את העגלה...)
ותחפושת או חולצה מגניבה ומוקורית לילד בן 11?
תודה מראש!

KasherNET

שירות לפני הכל!
מנוי פרימיום
ערב טוב,
תחפושת אחות בכירה במחלקת ילודים עדיין פנויה?
אשמח לשמוע פרטים

TNN

משתמש חדש
אני רוצה לחפש את הבן שלי ל"דדי גמדי": יש למשהי תמונה של התחפושת להשראה? וכן אני חייבת דחוף רעיון למשלוח מנות קשור לנושא ומושקע.........

TNN

משתמש חדש
אני רוצה לחפש את הבן שלי ל"דדי גמדי": יש למשהי תמונה של התחפושת להשראה? וכן אני חייבת דחוף רעיון למשלוח מנות קשור לנושא ומושקע.........

TNN

משתמש חדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה