תחפושות לפורים תחפושות תשע"ח

מצב
הנושא נעול.

הינדי ברג

משתמש רשום
אם יש למישהי תחפושת לגיל חודשיים של גלידה או דובדבן והיא רוצה למכור או להשכיר, כתבו לי באישי

חלזונות

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
יש באי המטמון ברח' השומר בני ברק לא יודעת כמה עולה

אני מחפשת כובע מצחיה כתום
איפפההההההה אפשר להשיג ???????????
קניתי סוף סוף ברחוב בן גוריון - 20 ש"ח.

יש לי כובע מצחיה שכתוב עליו טמבור, אם זה מענין אותך.

LK

משתמש רשום
יש למישהו למכור / להשכיר תחפושת אפרוח לתינוקת בת חודש?

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש באי המטמון ברח' השומר בני ברק לא יודעת כמה עולה

אני מחפשת כובע מצחיה כתום
איפפההההההה אפשר להשיג ???????????
ראיתי בעזרה ואחוה כובעים בכל מיני צבעים חלקים

חלי סגל

משתמש חדש
התחרפנו לגמרי הדור של היום שמתאימים כל הילדים לתחפושת ועוד משלוחי מנות ..
אבל גם אני בחרפון אז בבקשה-משלוח מנות לציירת

חלי סגל

משתמש חדש
אוףף !
מחפשת רעיון לילד בן 3 וחצי
וילדה בת שנה וחצי
עדיף סט חמוד.או משהו קליל.
שנה שעברה היו אליעזר והגזר
אני לא תופרת.

יש לכם רעיון?< בבקש1!!!!!!!
אפשר תמונה??
החלום שלי לחפש לאליעזר והגזר או לסבתא בישלה דיסה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה